Kúzla dobrých čarodejníc so sviečkou

Verili by ste, že so sviečkou si možno nielen spríjemniť a rozžiariť pochmúrny a sychravý večer, ale že si ňou možno pričarovať aj zdravie, alebo dokonca príťažlivosč? Dobré čarodejky to vedia a poradia vám, ako na to! V každom prípade, zažatá sviečka dodá tmavým zimným večerom tú správnu iskru…

so sviečkou
https://stock.adobe.com

Kúzlo pre zdravie

Na toto kúzlo so sviečkou budete potrebovať zelenú sviečku (zelený odtieň je liečivý): Pripravte si zelenú sviečku a  vyryte do nej svoje meno. Do stredu sviečky naneste trochu tymiánového olejčeka a rozotrite ho na obidve strany – po celej sviečke. Pritom myslite na to, aby ste boli zdraví a aby sa vaše zdravie posilnilo vždy, keď zapálite túto sviečku.

Každý deň si nájdite chvíľu na to, aby ste si túto sviečku zapálili a myslite pritom na to, že si želáte zdravie. Ak máte pocit, že na vás niečo lezie, pobudli ste s chorými, alebo sa o nich staráte, alebo už ste chorí, zapáľte si túto sviečku na dlhší čas, aby vaše telo získalo silu bojovať proti infekcii.

Mimochodom, taká chvíľka strávená pri sviečke s  teplou dekou a  liečivým čajom je mimoriadne príjemná!

so sviečkou

Kúzlo pre príťažlivosť

Na toto kúzlo budeme potrebovať ružovú sviečku (ružová farba je vhodná farba pre horúce city). Pripravíme si malý magnet (môže byť aj plochá magnetka, akú mávame na chladničkách). Položíme si ho pod sviečku, aby sme umocnili magnetické pôsobenie. Potom zapálime sviečku a myslíme na to, že si chceme priatiahnuť do svojho života niekoho milého a dobrého, kto by nás naozaj ľúbil a koho by sme ľúbili aj my. Netreba sa sústrediť na žiadnu konkrétnu osobu:-). Zažatú sviečku necháme dohorieť. Ak je to možné, zdržiavame sa v jej blízkosti a myslíme na to, čo si želáme dosiahnuť. Ak chceme, môžeme magnet, či magnetku nosiť so sebou (napríklad v kabelke, peňaženke, či vo vrecku. Ak však pravidelne pracujeme pri počítači, magnet so sebou radšej nenosme.

Potom už ostáva len čakať, ako sa naše túžby vyplnia. Či už tak alebo onak. Večery pri ružovej sviečke a možno aj pri poháriku ružového vínka s príjemnými predstavami môžu byť celkom fajn…:-)