Túžite si do života privolať lásku? Alebo zázrak lásky!

Túžite si do života privolať lásku? Alebo zintenzívniť vzťah, ktorý prežívate? Alebo chcete privolať novú lásku? Predovšetkým treba veriť, že sa naše sladké túžby naplnia. Hovorí sa totiž, že aké signály vysielame do vesmíru,  také veci sa nám dejú. Myslime teda iba na samé príjemné veci a ony sa skutočne začnú diať!

Možno zaberú nasledovné kúzla:

Pohodlne sa usaďte na posteli, ale nesmiete byť ospalá. Zavrite oči a upokojte svoju myseľ. Položte si na srdce ruženín (ak sedíte, pridŕžajte si ho na srdci rukou). Sústreďte sa a pocítite, ako sa srdce pod ruženínom zahrieva a že je plné lásky.Predstavujte si, že posielate vzdušné bozky osobe, ktorú milujete, alebo tej, po ktorej túžite, alebo hovorte vety typu “Milujem ťa, XY…” V prípade, že  netúžite po žiadnej osobe, ale chcete iba vysielať  a dávať lásku, myslite na tých, ktorých máte rada (napríklad na niekoho z rodiny, priateľov, alebo hoci aj na svojho zvieracieho miláčika. Chvíľu si vychutnávajte pocit, že ste plná lásky a potom sa vráťte do bdelého stavu. Potom si položte ruženín pod vankúš. Ak si želáte do života privolať lásku, priložte k nemu aj čistý kremeň (krištáľ).

Ak chcete nadviazať ľúbostný vzťah, darujte partnerovi (partnerke) láskou nabitý ruženín, aby si ho dali pod vankúš.

Iné kúzlo na privolanie lásky:

Ak túžite prežiť ľúbostný vzťah, postavte si do svietnika na parapet ružovú sviečku a okolo nej uložte do kruhu všetky mesačné kamene, aké doma máte. Namiesto kruhu môžete mesačné kamene usporiadať aj do tvaru srdca. Potom sedem dní po sebe zapáľte pred spaním ružovú sviečku a vizualizujte samu seba, ako milovanú a milujúcu bytosť. Neupriamujte pritom svoju pozornosť na konkrétneho človeka, aby ste stretli toho pravého…!