SPÄŤ
Tipy a triky

Jablko lásky

Od: Jana Vančová 24.11.2013
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chladné, pochmúrne počasie, dlhé zimné večery a tajomný čas blížiacich sa vianočných sviatkov – to je obdobie, ktoré v minulosti naše staré mamy využívali na rôzne magické úkony, ktoré im mali privolať lásku. No a keďže meno „Katarína“, ktoré je v kalendári 25.  novembra začiatkom obdobia, ktorému kedysi naši predkovia hovorili „stridžie dni“, možno vôbec nezaškodí ozvláštniť si svoj život príjemným kúzlom, ktoré vraj privolá do nášho života lásku.  A povedzme si úprimne: Kto by po nej netúžil?

Jablko láskyDobré čarodejnice však tvrdia, že ak chceme, aby tento malý čarovný rituál bol aj úspešný, mali by sme si naň vyhradiť jeden týždeň  času a na svoje kúzlenie si vybrať čas, keď mesiac narastá, teda najlepšie tak týždeň pred splnom.

Ako na to?
Pripravte si sedem pekných jabĺčok – na každý deň jedno. Skôr než pôjdete spať, zoberte si do ruky jedno jablko, na chvíľu zavrite oči a upokojte sa. Potom oči otvorte, vyryte do jablčnej šupky srdiečko a zjedzte ho. Myslite na to, aby ste jasne vizualizovali svoje želanie – teda konkrétne to, že túžite po láske. Nemusíte pritom myslieť na konkrétnu osobu. Na druhý deň pred spaním urobte to isté s  ďalším jabĺčkom a takto to robte po dobu sedem dní. Je dôležité, aby ste vyrezané srdiečko z jablčnej šupky vždy zjedli. Ak máte chuť, môžete potom zjesť aj celé jabĺčko. Určite vás osvieži, postará sa o cenný prísun vitamínov a  zaručene aj o dobrú náladu. No a ak sa vaše krásne želanie ešte aj splní a vy stretnete toho pravého, čo viac si možno ešte želať?

womangalérie VŠETKY