Podkolienky, s ktorými budete zdravší!

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, že aj nosením správnych, v tomto prípade kompresívnych pančúch alebo podkolienok, či ponožiek, môžete veľa urobiť pre svoje zdravie? Áno, je to tak! Samozrejme, že svoje o tom vedia najmä tí, ktorých trápia kŕčové žily… No takéto pančuchy či podkolienky sú veľmi vhodné aj pre tehotné ženy, ale aj pre tých, ktorí svoje nohy veľmi namáhajú, trávia dlhé hodiny cestovaním, náročným športom, alebo majú prácu, ktorá si vyžaduje dlhé hodiny sedenia či státia…

Podkolienky

Ako nám vlastne kompresívne podkolienky pomáhajú?

Ženy počas tehotenstva má vyššie riziko tvorby krvných zrazenín, ktoré môžu byť potenciálne nebezpečné. Môžu spôsobiť pľúcnu embóliu, cievnu mozgovú príhodu a ďalšie nebezpečné stavy. Preventívnou pomôckou sú kompresné podkolienky. Rovnaké nebezpečenstvo hrozí aj cestujúcim pri diaľkových letoch, alebo aj na dlhých cestách autobusom, autom, či vlakom. Mimochodom, dlhodobé státie má tiež nepriaznivé účinky na naše zdravie a v konečnom dôsledku aj na nepohodu našich nôh, ktorá sa môže prejavovať zvýšenou bolesťou a kŕčmi.

Kompresívne pančuchy alebo podkolienky na  každý deň…

Pôvodné kompresívne pančuchy boli hrubé, nepríjemné a niekedy príliš teplé na nosenie. Nie je to tak dávno, čo Sigvaris vyvinul kompresívne pančuchy, ktoré možno nosiť pohodlne každý deň. Kompresívne pančuchy Sigvaris Magic, Top Fine Select a Cotton využívajú najnovšiu technológiu pletenia a poskytujú efektívnu kompresiu s módnou povrchovou úpravou. Pančuchy, podkolienky a ponožky značky Sigvaris sú nerozoznateľné od nekompresívnych výrobkov, pokiaľ ide o to, ako vyzerajú. Pri každodennom nosení výrobca garantuje ich konštantnú kompresiu počas šiestich mesiacov.

Kompresia pomáha aj športovcom

Športové kompresívne ponožky značky Sigvaris pomáhajú športovcom kontrolovanou kompresiou maximalizovať ich výkonnosť a urýchľovať regeneráciu. Sú vyrobené z funkčného termoregulačného materiálu odvádzajúceho vlhkosť, znižujú vznik mikrotrhlín vo svaloch a eliminujú zápach.

Ponuka kompresívnych pančúch je bohatšia, než by sme si možno mysleli…

Hlavným prínosom zdravotných kompresívnych pančúch je v prvom rade zastavenie progresie žilového ochorenia alebo zmiernenie ťažkostí s ním spojených. Pri všetkých pančuchách Sigvaris je zaručený a klinicky dokázaný liečebný účinok kompresie. Okrem mužských lýtkových kompresívnych ponožiek značka Sigvaris ponúka ženám široký výber z celého radu dámskych kompresívnych pančúch vo forme podkolienok, stehenných pančúch, pančuchových nohavíc a tehotenských pančuchových nohavíc.

Darček pre zdravie, ktorý poteší

Ak si často lámete hlavu nad tým, akým darčekom potešiť svojich blízkych, skúste im podarovať zdravie v podobe kompresívnych podkolienok značky Sigvaris. Vybrať si môžu muži i ženy a ich nosením pomôžu svojmu zdraviu.

Viac na: www.sigvaris.sk

Podkolienky
Kompresívne podkolienok značky TRAVENO od švajčiarskeho výrobcu Sigvaris.

Čitateľská súťaž

Odpovedzte na súťažnú otázku a zapojte sa do súťaže. Piati z vás vyhrajú balíček cestovných kompresívnych podkolienok značky TRAVENO od švajčiarskeho výrobcu Sigvaris.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

  1. Martina Janíčková
  2. Tatiana Jurigová
  3. Dana Hamáčková
  4. Martin Velický
  5. Dagmara Domoková