Žiarivé a biele zuby. Viete ako mať krásny úsmev?

Krásny úsmev, ktorý odhaľuje žiarivé a biele zuby, je neodolateľný. Ako však docieliť, aby zuby boli biele ako perličky, keď bieliaca zubná pasta akosi nefunguje a na bielenie zubov v zubárskom kresle nemáme peniaze?

žiarivé a biele zuby

Kokosový olej namiesto zubnej pasty

Počuli ste už o tom, že svoje zuby si môžete krásne vybieliť kokosovým olejom? Samozrejme, v konečnom dôsledku to na prvý pohľad asi bude drahšie ako zubná pasta, ale zase určite lacnejšie, prírodnejšie a príjemnejšie ako rôzne chemické preparáty. A ako na to aby ste mali žiarivé a biele zuby? Jednoducho si zuby najprv umyte zubnou pastou a následne na to si ich ešte vydrhnite aj kokosovým olejom. Samozrejme, že efekt sa nedostaví z minúty na minútu, ale už o pár dní budete oslňovať krásnymi bielymi zúbkami… ! 🙂 

Tip redakcie – príjemnejšia než zubári

zubná kefka SENCOR SOC 3312WH

Elektrická zubná kefka SENCOR SOC 3312WH patrí medzi to najlepšie, čo môžete pre zdravie a krásu svojich zubov spraviť.  Má 5 špecializovaných programov pre čistejšie, lesklejšie a belšie zuby,  pričom berie ohľad aj na tie citlivé. Jemnou masážou prekrvuje ďasná, čím znižuje riziko paradentózy.

Rýchlosťou 48-tisíc sterov za minútu vyčistí zuby tak nahladko, že zubný kameň sa usádza niekoľkonásobne pomalšie. Praktické puzdro chráni kefky na cestách a zároveň sterilizuje UV svetlom a k 1 základni dostanete hneď 2 kefky.  A ak sa vám zunujú  biele hlavice, vymeníte ich za čierne. Viac na www.sencor.sk.