Prečo sa nákupy v Sconto tak vyplatia?

Nasťahovali ste sa do nového bytu či domu a potrebujete ho komplexne zariadiť? Alebo ste sa rozhodli, že vymeníte a zmodernizujete iba časť vášho interiéru – kuchyňu, spálňu či obývačku? V oboch prípadoch sa môžete spoľahnúť na Sconto Nábytok.

Poznáte Sconto?

Sconto Nábytok je pôvodne nemecký predajca nábytku, ktorý má svoje pôsobisko aj na Slovensku. Nájdete ho v priestranných kamenných predajniach v Bratislave, Trnave, Nitre a Žiline a tiež na  internetovej stránke www.sconto.sk.

Prečo sa nákupy v Sconto vyplatia?

Dôvody, prečo sú nákupy v Sconte také výhodné, nemusíme hľadať dlho.

  • Prehľadná internetová stránka. Okrem naozaj priestranných predajní, kde nájdete obrovské množstvo štýlovo a dizajnovo naaranžovaného tovaru a kde si nábytok môžete podrobne pozrieť aj vyskúšať, je tu efektívna a zákaznícky orientovaná internetová stránka. Stačí pár klikov a váš vysnívaný kúsok máte doma.
  • Rýchle dodacie lehoty. Nábytok môžete mať doma už do 14 dní. Predajca má totiž drvivú väčšinu tovaru na sklade. Čakacia lehota na dodanie sa teda zbytočne nenaťahuje a nepredlžuje.
  • Nákup na splátky. Sconto Nábytok vám ponúka aj možnosť nákupu na splátky. Tovar teda môžete hneď odviezť, hoci na mieste nezaplatíte ani euro. Zároveň môžete využiť službu dopravy, montáže a taktiež odborné poradenstvo kvalifikovaných pracovníkov.
  • Kuchynské poradenstvo. Ak hľadáte novú kuchyňu, v predajniach Sconto si ju môžete obzrieť a spolu s personálom naplánovať ideálne usporiadanie vo vašom interiéri. Vďaka kvalitnému grafickému programu uvidíte, ako bude kuchyňa reálne vyzerať u vás doma. Navyše, kuchynské poradenstvo je úplne zadarmo.
  • Výhodné nákupy vďaka zľavovým kupónom. Ak chcete pri nákupe nábytku či dekorácií nejakú tú korunu ušetriť, nezabúdajte ani na skvelé zľavové kódy a kupóny, ktoré nájdete na kupónovom webe Vašekupóny.sk.
  • Sconto výpredaj. Vďaka skvelým výpredajom, ktoré obchod s nábytkom pravidelne ponúka, viete ušetriť niekedy aj polovicu.

 Pozrite si leták online

Predajcovia ponúkajúci nábytok sa priam predháňajú v získavaní zákazníkov. Jedným z najviac využívaných spôsobov je doručovanie letákov informujúcich o aktuálnej ponuke a zľavách. Určite sa už každému stalo, že po otvorení poštovej schránky na vás vypadlo množstvo rozličných papierových letákov. Možno patríte k tej menšine, ktorá sa letákom teší a rada si v nich listuje. Ale asi väčšina z nás si pomyslí, že je škoda každého jedného stromu, ktorý kvôli nim spadol. Pritom riešenie je jednoduché a oveľa pohodlnejšie.

O akciách a výhodných ponukách sa môžete dozvedieť aj z online letáku, ktorý má spoločnosť Sconto Nábytok na svojej internetovej stránke. Dostanete sa k nemu jedným klikom, pretože je umiestnený jasne a prehľadne v hlavnej ponuke hneď na vrchu webovej stránky pod názvom SCONTO leták. Po kliknutí na oranžový obdĺžnik “Zobraziť aktuálny SCONTO leták” vám už naozaj nič nebráni, aby ste si v pokoji a pohodlí pozreli aktuálny leták predajcu.

Online Sconto leták je prehľadný a zákaznícky orientovaný. Informuje o aktuálnych novinkách, ale najmä o akciových cenách a zľavách. Keď k nim využijete ešte zľavy, zľavové kupóny a kódy, ktoré získate na portáli vasekupony.sk, môžete získať kvalitný a dizajnový kúsok za naozaj výhodnú cenu. To je jeden z dôvodov, prečo sú nákupy v Sconto Nábytku také obľúbené. Kombinujte zľavy uvedené v online katalógu so zľavovými kupónmi a vaša vysnívaná domácnosť nemusí zruinovať váš bankový účet ani vybieliť peňaženku.

Doprajte si teda luxusne vyzerajúci trendy nábytok či štýlové bytové doplnky za rozumnú cenu. V predajniach Sconto Nábytok si nemusíte vyberať medzi cenou a kvalitou. Jednoducho môžete mať oboje, kvalitný nábytok a atraktívne bytové doplnky za cenu, ktorá vás poteší.