SPÄŤ
Dom

Špičková káva v pohodlí domova

Od: Henrieta Karabova 6.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ranná či popoludňajšia kávička je nevyhnutným rituálom mnohých z nás. Naše chute sa však samozrejme líšia, a zatiaľ čo sú niektorí ochotní experimentovať, zvyšok si potrpí na tradíciu. Na to, aby boli obidve skupiny spokojné, potrebujeme flexibilný kávovar, ktorý je v rýchlom slede pripravený zhotoviť rôzne druhy kávových nápojov.

káva v pohodlí domova

Vysoká flexibilita

Práve takým je kávovar Saeco Incanto.  Sami si môžete navoliť ideálnu intenzitu, veľkosť šálky a teplotu kávy. Na výber je pritom 6 kávových nápojov, od espressa až po latte macchiato. V prípade, že nájdete ideálny pomer vlastností kávy akurát pre vás, toto užívateľské nastavenie si môžete uložiť, takže nabudúce dostanete kávičku presne podľa vašich predstáv, a to ihneď.

káva v pohodlí domova

Prvotriedne mletie

Základom skvelej kávy sú samozrejme kvalitné zrná, ktoré je potrebné zomlieť na požadovanú hrúbku.  Saeco Incanto disponuje 100 % keramickými mlynčekmi, s ktorými sa môžete tešiť na tú najčistejšiu chuť kávy. Keramický materiál totiž zaručuje, že sa káva v mlynčeku nemôže prehriať, takže nebude nikdy chutiť pripálene.  Zároveň bez problémov zvládajú mlieť kávu od najhrubšieho až po najjemnejšie mletie.káva v pohodlí domova

Luxusná pena či žiadny kofeín

Varný blok s rýchlym zahrievaním pripraví vodu bez čakania, nakoľko mu jeho telo z ľahkého hliníka a nerezovej ocele umožňuje dosiahnuť vysoké teploty veľmi rýchlo. Vďaka funkcii práškovej voľby si navyše pochutíte i na káve bez kofeínu, no s plnou chuťou. Mnohí z nás si nevedia predstaviť kávičku bez mlieka. Integrovaná karafa na mlieko zabezpečuje dvojité napenenie mlieka, takže je výsledkom zamatová pena.

Zriedkavé, no perfektné čistenie

Pri kávovaroch je samozrejme veľmi významná aj záležitosť čistenia. Zanesené zariadenie nemôže podávať prvotriedny výkon, preto je Saeco Incanto pripravené na jednoduché a efektívne čistenie. Vodný filter AquaClean je patentovanou inováciou spoločnosti Saeco. Zabezpečí dokonalú čistotu vody a zároveň zásadne obmedzí potrebu jeho odvápňovania. S automatickým cyklom čistenia je údržba úplne jednoduchá, takže sa nemusíte obávať zložitého mechanického procesu na to, aby sa zachovala stopercentná kvalita každej pripravenej šálky.

Pozrite si video a presvedčte sa sami.

Viac na www.philips.sk/saeco

womangalérie VŠETKY