SPÄŤ
Prebiehajúce

Trápia vás studené nohy a neviete si rady?

Od: Jana Vančová 10.12.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ak vás trápia studené nohy, ktoré sa zle prekrvujú, skúste si pripraviť kúpeľ nôh z nasledovných ingrediencií: 2 lyžice morskej soli zmiešame s 10 – 15 kvapkami rozmarínového oleja a a dvoma polievkovými lyžicami mlieka – túto zmes vlejeme do lavóra s teplou vodou (koľko znesieme) a doprajeme svojim nohám kúpeľ, ktorý by mal trvať 10 – 15 minút. Určite zaregistrujeme zlepšenie. Takýto kúpeľ je vhodné dopriať si častejšie.

Levanduľa v teniskách

Novinka od HerbexuLevanduľové vrecká – športovú obuv spoľahlivo zbavia zápachu. Rozvoňajú aj športové tašky, kufre, ruksaky, ale i topánky, čižmy, vibramky a skrinky na topánky. Silice, ktoré obsahuje levanduľa lekárska, nielen stiahnu zápach z obuvi, ale majú aj protizápalové, dezinfekčné a antibakteriálne účinky. Super novinka sa dá kúpiť na e-shope www.herbex.sk. Balenie so 4 vreckami za 2,89 €.

Novinka od Herbexu – levanduľové vrecká– športovú obuv spoľahlivo zbavia zápachu. Rozvoňajú aj športové tašky, kufre, rôzne druhy topánok i skrinky na topánky. Silice, ktoré obsahuje levanduľa lekárska, nielenže stiahnu zápach z obuvi, ale majú aj protizápalové, dezinfekčné a antibakteriálne účinky.

Čitateľská súťaž !!!

Vyhrajte Levanduľové vrecká, ktoré nielen stiahnu zápach z obuvi, ale majú aj protizápalové, dezinfekčné a antibakteriálne účinky.

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme výrobkom od Herbexu – levanduľové vrecká!

 

womangalérie VŠETKY