Bosorky a iné strigy

Bosorky a strigy – obľúbená maska mnohých dievčat každého veku.

Ako vytvoríte masku dokonalej bosorky?

Použitím stielky naneste na tvár pastelovo zelený mejkap (dostanete ho v špecializovaných predajniach), prípadne použite bledý podkladový mejkap a následne naneste zelenkavý púder. Púder si môžete namiešať aj samy. Rozdrvte bledozelený tieň na oči a zmiešajte ho s bielym púdrom.Bosorky

Tmavozelený tieň naneste na čelo, lícne kosti, oči a pery. Vrásky vzniknú nanesením tmavozelenej kontúrky alebo tieňa na oči. Čiernou ceruzkou na oči si zvýraznite alebo namaľujte obočie. Pavučinu s pavúkom nájdete na zmývateľnej „tetovačke” ale môžete si ju aj nakresliť ceruzkou. Na pery použite čiernu kontúrku a červený rúž. Rúž naneste aj pod oči a rozotrite dostratena. Na záver použite smaragdový trblietavý púder (prášok).

Farby:

Samozrejme, že môžete použiť aj inú farebnú kombináciu. Dôležité je, aby ste farby kombinovali v škále tón v tóne. Farba rúžu je otázkou vkusu.

Ani pri tejto maske fantázia nepozná hraníc. Ak sa chcete poriadne farebne vybúriť, bosorka je ideálna maska pre vašu realizáciu.

Dobrá rada:

Použite profesionálne farby (majú ich v špecializovaných predajniach a dobrých papiernictvách), ktoré sa nerozmazávajú – tak zmaríte pavúkovi plán vziať „pavučinu na plecia“.

Duch, hradné strašidlo

Dracula – upír

Halloween odkiaľ pochádza a prečo sa znova vracia

Save