Dekorácie s hliníkom? A ešte aké!

Aj vy máte doma hŕbu vyhorených čajových sviečok?

Premýšľali ste niekedy, čo s použitými nádobkami? Za tých, ktorí nemajú čas vymýšľať si efektné dekorácie z nepotrebných materiálov sme pohli rozumom my! Základ dekorácie s hliníkom sú prázdne mištičky z čajových sviečok.

Dekorácie s hliníkom

Denne sledujete na balkóne mrznúce vtáčiky?

Spríjemnite im tuhé mrazy vonku a pripravte im pohostenie. Do mištičiek zo sviečok vložte živočíšny tuk zmiešaný so semienkami. Vtáčikom sa naplnia brušká a vy máte svoju súkromnú ZOO.

Máte umelecké sklony?

Alebo váš školák neustále stráca nádobky na temperky? Vybavte všetkých umelcov vo vašej rodine praktickými mištičkami z čajových sviečok. A nebude vás to stáť ani cent navyše! Ak aj vy už máte po krk zimy, skúste si jar privolať sami! Do prázdnych hliníkových mištičiek vložte vatu, zalejte vodou a posypte semienkami žeruchy. Poukladané na parapetnej doske jednoduchým spôsobom skrášlia celú domácnosť. A bonus? O niekoľko týždňov si na nich môžete pochutnať!   

Dekorácie s hliníkom
Ak ste maniačka na bižutériu a večne zápasíte s neporiadkom v šperkovnici, tak táto rada je určená pre vás: do krabice od topánok poukladajte prázdne mištičky a už žiadna vráska pre zamotané náušnice nehrozí!

Tak čo, prebudili sme vo vás kreatívnu recyklátorku?