SPÄŤ
Zlosované

Omaľovanky na stiahnutie – vyfarbite si jeseň!

Od: Henrieta Karabova 31.10.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Jesenné omaľovánky na stiahnutie

Počas jesene sa príroda prefarbuje do rôznorodých pestrofarebných odtieňov červenej a žltej. Rozhliadnite sa okolo seba a skúste spočítať všetky farby, ktorými jeseň vymaľovala stromy, kríky, kvety a les!

Omaľovanky na stiahnutie

Máte takú zásobu pasteliek?  Vyfarbite si svoju vlastnú jeseň! Pokojne použite farby, ktoré máte radi! Vaše listy budú originálom!

Omaľovanky na stiahnutie

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeseň 1 (98 stiahnutí)

 

Omaľovanky na stiahnutie

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeseň 2 (114 stiahnutí)

 

Omaľovanky na stiahnutie

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeseň 3 (146 stiahnutí)

 

Pripravili sme pre vás aj omaľovánky na Halloween. Farebné zážitky už netrpezlivo prešľapujú na vašom prahu. Tak sa dajte zlákať!:-)

 

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

Haloween Castle (86 stiahnutí)

 

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

Haloween Cat (95 stiahnutí)

 

Získať mladistvejší vzhľad pleti nebolo nikdy predtým jednoduchšie, a to vďaka unikátnej novinke od spoločnosti AVON Cosmetics. Tá predstavuje omladzujúcu nočnú starostlivosť Anew Reversalist, ktorá bojuje proti vráskam efektívnejšie ako retinol!

Čitateľská súťaž !!!

Stiahnite si vami zvolenú omaľovánku, vyfarbite a pošlite do redakcie na woman@woman.sk. Troch z vás vyžrebujeme a odmeníme krémom Reversalist od spoločnosti AVON.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Objavte inováciu v boji proti vráskam  

DUO obnovovací nočný krém Reversalist

Novinka pleťovej starostlivosti z dielne spoločnosti AVON je číslom 1 v boji proti vráskam. Zaručí vám nikdy nekončiaci efekt. Unikátny omladzujúci nočný krém značky Anew Reversalist je dokonca účinnejší v boji proti vráskam než retinol.

Vďaka nemu dosiahnete hneď niekoľko výsledkov:

🌺 vrásky – vyhladené

🌺 kohútie stopy – viditeľne redukované

🌺 pleť – mladšie vyzerajúca

🌺 tón pleti – jednotnejší

Inovatívna pleťová  starostlivosť pozostáva z 2 krémov s rozdielnymi aktívnymi zložkami. V správnej koncentrácii sa aplikujú striedavo týždeň po týždni a predchádzajú tomu, aby si pleť zvykla na jeden krém. Vďaka tomu sú ich účinky v boji proti vráskam neprestajne viditeľné aj pri dlhodobom používaní. Časť označená jednotkou je určená na používanie ako prvá, čiže každý nepárny týždeň. Zloženie s komplexom Phytol+ vyživuje pleť a stimuluje obnovu pleťových buniek, pripravuje ju na použitie druhého krému s komplexom SuperRetinol. Ten je určený na používanie počas párnych týždňov. Podporuje tvorbu kolagénu a redukuje viditeľnosť vrások.

Použitie:

Striedajte krémy týždeň po týždni. Začnite krémom č.1 s komplexom Phytol+ a potom pokračujte krémom č.2. Nanášajte krém každý večer na čistú pleť.

Bežná cena: 26,90 €

Výhercovia:

1. Táňa Marková, Bratislava

2. Darina Petrášová, Liptovský Mikuláš

3. Danuša Halamová, Šaľa

womangalérie VŠETKY