SPÄŤ
Zlosované

Omaľovanky na stiahnutie – vyfarbite si jeseň!

Od: Henrieta Karabova 31.10.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Jesenné omaľovánky na stiahnutie

Počas jesene sa príroda prefarbuje do rôznorodých pestrofarebných odtieňov červenej a žltej. Rozhliadnite sa okolo seba a skúste spočítať všetky farby, ktorými jeseň vymaľovala stromy, kríky, kvety a les!

Omaľovanky na stiahnutie

Máte takú zásobu pasteliek?  Vyfarbite si svoju vlastnú jeseň! Pokojne použite farby, ktoré máte radi! Vaše listy budú originálom!

Omaľovanky na stiahnutie

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť

 

Omaľovanky na stiahnutie

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť

 

Omaľovanky na stiahnutie

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť

 

Pripravili sme pre vás aj omaľovánky na Halloween. Farebné zážitky už netrpezlivo prešľapujú na vašom prahu. Tak sa dajte zlákať!:-)

 

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť

 

Omaľovanky na stiahnutie

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť

 

Získať mladistvejší vzhľad pleti nebolo nikdy predtým jednoduchšie, a to vďaka unikátnej novinke od spoločnosti AVON Cosmetics. Tá predstavuje omladzujúcu nočnú starostlivosť Anew Reversalist, ktorá bojuje proti vráskam efektívnejšie ako retinol!

Čitateľská súťaž !!!

Stiahnite si vami zvolenú omaľovánku, vyfarbite a pošlite do redakcie na woman@woman.sk. Troch z vás vyžrebujeme a odmeníme krémom Reversalist od spoločnosti AVON.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Objavte inováciu v boji proti vráskam  

DUO obnovovací nočný krém Reversalist

Novinka pleťovej starostlivosti z dielne spoločnosti AVON je číslom 1 v boji proti vráskam. Zaručí vám nikdy nekončiaci efekt. Unikátny omladzujúci nočný krém značky Anew Reversalist je dokonca účinnejší v boji proti vráskam než retinol.

Vďaka nemu dosiahnete hneď niekoľko výsledkov:

🌺 vrásky – vyhladené

🌺 kohútie stopy – viditeľne redukované

🌺 pleť – mladšie vyzerajúca

🌺 tón pleti – jednotnejší

Inovatívna pleťová  starostlivosť pozostáva z 2 krémov s rozdielnymi aktívnymi zložkami. V správnej koncentrácii sa aplikujú striedavo týždeň po týždni a predchádzajú tomu, aby si pleť zvykla na jeden krém. Vďaka tomu sú ich účinky v boji proti vráskam neprestajne viditeľné aj pri dlhodobom používaní. Časť označená jednotkou je určená na používanie ako prvá, čiže každý nepárny týždeň. Zloženie s komplexom Phytol+ vyživuje pleť a stimuluje obnovu pleťových buniek, pripravuje ju na použitie druhého krému s komplexom SuperRetinol. Ten je určený na používanie počas párnych týždňov. Podporuje tvorbu kolagénu a redukuje viditeľnosť vrások.

Použitie:

Striedajte krémy týždeň po týždni. Začnite krémom č.1 s komplexom Phytol+ a potom pokračujte krémom č.2. Nanášajte krém každý večer na čistú pleť.

Bežná cena: 26,90 €

Výhercovia:

1. Táňa Marková, Bratislava

2. Darina Petrášová, Liptovský Mikuláš

3. Danuša Halamová, Šaľa

womangalérie VŠETKY