Doprajte si výdatné raňajky v podobe smoothie

Jeseň je za dverami, a preto je veľmi dôležité nezabúdať na pravidelný prísun vitamínov. Preto nedajte chrípke šancu a zakomponujte do svojho smoothie citrusové plody. V prípade, že radi obmieňate chute, skúšate nové spojenia, no zároveň si potrpíte na klasiku, je tento vysokorýchlostný smoothie mixér pre vás tou správnou voľbou.

výdatné raňajky

Zdravý životný štýl je veľmi dôležitý pre správne fungovanie celého organizmu, ak teda stále hľadáte pomocníka do domácnosti, ktorý vám v pohodlí domova v priebehu pár sekúnd pripraví výdatné raňajky, jednoduchý obed alebo nízkonákladovú večeru, je tento Philips mixér ideálnou voľbou.

výdatné raňajky

I keď sa leto v zimných mesiacoch dočasne stáva len spomienkou, hocikedy si naň môžete zaspomínať počas roka a kúsok svojho osobného raja si prenesiete kamkoľvek vo vašom spratnom a zároveň veľmi praktickom balení.

 výdatné raňajky

Prelomová technológia

Technológia ProBlend 6 3D zaisťuje dôkladné rozmixovanie a prepojenie chutí, avšak napriek úplnému rozmixovaniu ovocie ani zelenina na živinách nestrácajú. Práve naopak, uvoľňujú sa z bunkovej štruktúry, aby ich telo dokázalo jednoduchšie spracovať.

Žiadaný doplnok každej domácnosti

výdatné raňajkyPhilips Avance Collection HR3655/00 je praktickým a univerzálnym domácim pomocníkom. S výkonom motora 1 400 W a čepeľami, ktoré sú schopné rotovať rýchlosťou až 35 000 otáčok. Za niekoľko sekúnd si dokáže poradiť s najtvrdším ovocím, dokonca aj s ľadom. Ovládanie je jednoduché a na manuálnej stupnici je možné vybrať zo 4 stupňov alebo predvolený smoothie program.

Samotné balenie zahŕňa: sklenenú nádobu, ktorá má objem až 2 litre a je veľmi jednoduchá na údržbu. Zároveň sú k dispozícii aj dva 600 ml poháre, v ktorých si svoje smoothie priamo namixujete, uzavriete a vezmete so sebou kamkoľvek, napríklad ako obed do práce. 

Tip na jednoduché a výživné raňajky:

Suroviny:

1 zrelý banán, 1 PL mäkkého tvarohu, 1 PL lyžica medu, 1 šálka malín, 1 šálka kokosového mlieka

Postup:

Ingrediencie postupne poukladáme do mixéra a následne pomixujeme, v prípade potreby dochutíme škoricou alebo Bourbon vanilkou. Dobrú chuť!

Viac na www.philips.sk