Zababušte sa s teplým drinkom

Už blednú aj posledné spomienky na leto, je čas sa pripraviť na zimu.

Krátiace sa dni a slnko neustále ukryté za oblakmi sú ako stvorené na večery strávené v teplúčku domova. Vytvorte si doma tú správnu oddychovú atmosféru s vonnými sviečkami a jesennou výzdobou. Vychutnajte si ju naplno zababušení pod teplou dekou, s dobrou knihou a horúcim drinkom, ktorý vás zahreje aj zvnútra.

KBOriginal Black Tea je horúci drink s použitím originálneho slovenského brandy. Je nenáročný na prípravu, skvele zahreje i posilní.  Použite kvalitný čierny, korenistý čaj, napríklad Earl Grey prevoňaný kôrou z Bergamotu, do ktorého  vlejete podľa chuti šot Karpatského brandy Original. Finálnu chuť si doladíte dávkou sladkého medu, alebo kyslastého citrónu, každý podľa vlastnej chuti.  Zamiešajte a podávajte s plátkami natenko nakrájaného citrónu.

S Karpatským brandy Original môžete počas jesene nielen očariť chuťové bunky vašich priateľov, ale aj ich ušné bubienky.  Až do 31. novembra prebieha súťaž s Karpatským brandy Original, v ktorej môžete každý týždeň vyhrať prenosný párty reprák zn. Panasonic. Stačí kupovať Karpatské brandy Original, registrovať pokladničné bločky na webe a mať šťastie. Zároveň je v hre aj špeciálna výhra – exkurzia do sveta brandy. Viac o súťaži sa dozviete na www.karpatskebrandy.sk.