SPÄŤ
Zdravie

Diéta z kufríka, alebo ako byť ešte toto leto štíhlejšia a plná energie?

Od: Jana Vančová 14.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Aj vy to dokážete! Pozrite sa, koľko napokon schudli Aďka, Maťka a Lucka!

Schudnúť rýchlo a ľahko. Tak by si to asi predstavovala väčšina z nás. Podľa možnosti a najlepšie tak, aby teplé letné počasie namiesto prebytočných kíl odhaľovalo naše zvodné krivky. Aby sme si leto mohli užívať plnými dúškami. V pekných plavkách a aby krásou a energiou žiarila aj naša pleť, vlasy i nechty. Samozrejme, toto všetko by sme chceli mať bez hladovania. Veď leto je predsa aj o tom, že by sme si radi vychutnali osviežujúci kokteil, či chutné jedlo… 

Pýtate sa, či je niečo také vôbec možné?

Dobrá správa znie: Áno, je!

Dôkazom toho sú Aďka, Maťka a Lucka, ktorých osudy už poznáte a čítanie o tom, ako výrazne schudli pomocou nuMe diétnej stravy s kolagénom a získali nové sebavedomie, vyvolalo zaslúžený a veľký čitateľský ohlas. Pozrite sa teda s nami a presvedčte sa na vlastné oči, ako toto trojmesačné chudnutie našim trom šarmantným dámam prospelo, ako sa cítia a vyzerajú teraz.

Schudnutie dievčatám nielen veľmi pristane, ale  prinieslo aj ďalšie  pozitíva!

Keďže produkty nuMe obsahujú všetky potrebné vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny, ktoré naše telo potrebuje na to, aby normálne fungovalo, Aďka, Maťka a Lucka boli počas celého chudnutia v skvelej kondícii i pohode a mali dostatok energie. Navyše, z chudnutia profitovala nielen ich štíhlejšia a krajšie tvarované postava, ale vďaka obsiahnutému kolagénu urobili veľa pre svoju pokožku, vlasy, nechty a kĺby.

Kto schudol najviac?

Najviac sa pri chudnutí darilo Maťke a Aďke, pretože každá z nich schudla až o dve konfekčné čísla. V skutočnosti jedna i druhá zhodili po 12,25 prebytočných kíl! Lucka bola v chudnutí menej úspešná. Ručička na váhe ukázala vo finále, že schudla celkovo 5,35 kg. Ale aj jej táto zmena veľmi prospela. Tí, ktorí Luckin príbeh sledovali od začiatku, vedia, že tu sa situácia trochu skomplikovala. Čo potom mohlo mať za následok aj zlyhanie sebadisciplíny a s tým súvisiaci aj horší výsledok. Dôležité však je, že sa Lucka rozhodla urobiť prvý krok a už vie, ako na to. Treba len vydržať. Každej z dievčat však táto premena rozhodne prospela a pohľad do tabuľky z merania po troch mesiacoch vás určite presvedčí o tom, že táto premena sa určite vyplatila!

Ako svoju premenu hodnotia Aďka, Maťka a Lucka?

Všetky tri oceňujú, ž počas premeny nehladovali, boli plné energie, naučili sa zdravo stravovať, aj pravidelnému pitnému režimu. Okrem toho, nuMe diétna strava im tak veľmi chutila, že aj keď ich premena už skončila, naďalej chcú v budúcnosti využívať produkty nuMe na zdravé raňajky, večere, olovranty, či desiatu.

štíhlejšia a plná energie      štíhlejšia a plná energie        štíhlejšia a plná energie

Výhody produktov, ktoré vás presvedčia…

 Chute produktov nuMe diétnej stravy s kolagénom sú lahodné, o čom svedčia nielen vyhlásenia dievčat, s ktorými ste sa zoznámili prostredníctvom článkov o premene, ale aj hodnotenia množstva ďalších spokojných zákazníkov. Navyše, príprava jedla pomocou týchto produktov je veľmi rýchla a jednoduchá (2 – 3 minúty), vďaka čomu ani pravidelné stravovanie viackrát za deň v menších porciách nie je žiadny problém. Pri produktoch nuMe netreba rátať kalórie – jedlá majú presné kalorické hodnoty.

Produkty nuMe sú vhodné aj na cestovanie, do práce či na služobné cesty. Vďaka modernému a exkluzívnemu baleniu si chutné jedlo rýchlo pripravíte aj na cestách, čo je lákavé aj v čase dovoleniek.

Mnohé produkty nuMe sú vhodné na použitie ako súčasť do rôznych zdravých receptov – napríklad do zmrzliny, chladeného diétneho nápoja alebo iných lákavých pochúťok.

Nechajte sa inšpirovať! Aj vy to zvládnete!

Tak ako ste sa rozhodli? Chcete tiež zmeniť svoj život, byť v lete ešte krajšie a zažiariť s novou a štíhlejšou postavou, ktorá vám vydrží aj po lete? Teraz je ten správny čas – stačí sa len rozhodnúť… Nikdy nie je neskoro urobiť niečo pre to, aby sme sa nielen cítili, ale aj vyzerali mladšie, zdravšie a krajšie! Stačí len chcieť začať a vydržať. Tá úžasná premena a vaše krajšie a sebavedomejšie JA, väčšia radosť zo života i voľnosť pri výbere nového šatníka za to rozhodne stojí“.

Našim trom príťažlivým dámam, Aďke, Maťke a Lucke sa to podarilo a my im úprimne blahoželáme. Vyzerajú výborne! Úprimne sa tešíme z ich krásnych výsledkov a želáme vám, aby ste aj vy v sebe našli silu prebudiť to svoje krajšie JA.

Uľahčíme vám to lákavou akciou 1+1. Pri kúpe 1-týždňového diétneho balíčka dostanete druhý 1-týždňový diétny balíček ZADARMO a zbavíte sa 5 kíl.

Ak ste odvážne a chcete sa nadobro rozlúčiť s prebytočnými kilami, prihláste sa do 30 dňovej výzvy a zažite premenu na vlastnom tele.

womangalérie VŠETKY