Život môže byť zdravý a farebný aj vďaka pančuchám!

Mnoho žien pozná po ťažkom dlhom dni nepríjemné príznaky, ako sú ťažké a unavené nohy, kŕče v lýtkach a opuchy členkov alebo až celých lýtok. Tieto zjavné príznaky zlého krvného obehu majú spoločný názov: venózna insuficiencia. Všetkým týmto nepríjemným symptómom sa však možno vyhnúť. Jednoduchou a efektívnou prevenciou, ako aj  liečbou je nosenie kompresívnych pančúch.

vďaka pančuchám

Kompresívna liečba je základný liečebný prostriedok konzervatívnej terapie, ktorá umožňuje zníženie žilového refluxu, zrýchlenie žilového toku a má viesť k zmenšeniu edému. Mechanizmus účinku kompresie je jednoduchý: Kompresívna pančucha obopína končatinu po celom jej obvode takým tlakom, aby sa chorobne rozšírené žily vyprázdnili a zmenšili svoj objem. Vďaka tomu sa preťažené žilové chlopne môžu opäť uzatvárať, čím sa zvýši rýchlosť prúdenia krvi v žilách a upraví sa spätný návrat krvi smerom k srdcu. Obnovením spätného toku krvi sa z poškodených tkanív postupne odvádzajú aj odpadové látky a prebytočná tekutina. Následkom toho sa zmenšujú opuchy a zároveň sa znižuje riziko trombózy.

Svet magických farieb

COLOR YOUR LIFE with the new MAGIC COLORS

MAGIC COLORS vám otvárajú svet magických farieb, čo dokazuje, že ženy môžu byť oblečené podľa poslednej módy aj v zdravotných kompresívnych pančuchách. Nové módne farby MAGIC COLORS dodajú vášmu šatníku osobitný šarm a umožnia vám štýlové oblečenie  v akomkoľvek veku. Objavte všetky výhody kompresívnych pančúch v štyroch šťastných a žiarivých farbách.

Kompresívne pančuchy MAGIC od švajčiarskej firmy SIGVARIS A&G sú nielen príťažlivé svojimi trendovými farbami MAGIC COLORS, ale majú aj jedinečný polopriehľadný vzhľad. Vysoký komfort nosenia je zaručený povestnou švajčiarskou kvalitou spracovania, a tak výrobca zaručuje pri ich každodennom nosení konštantnú kompresiu počas 6 mesiacov. Pri správnom stanovení veľkosti,  perfektne padnú na každú postavu.

Môžete si vybrať podkolienky, stehenné pančuchy alebo pančuchové nohavice, ktoré efektom push-up vylepšia vašu postavu. Pre nastávajúce mamičky sú k dispozícii aj špeciálne tehotenské pančuchové nohavice, ktoré sú výbornou prevenciou proti vzniku kŕčových žíl v tehotenstve.

Vyberte si jednu alebo aj viac farieb z módnej kolekcie MAGIC COLORS – pure violet, soft cream, sweet rose, smoky blue.

Fialová je magická farba transformácie

vďaka pančuchám

Pure violet

Fialová je magická farba transformácie. Sýta farba stelesňuje vašu expresívnu osobnosť a umožňuje vám zažiariť v novom svetle. Farba čistej fialovej stelesňuje sebadôveru a vytvára spojenie medzi teplou červenou a studenou modrou, medzi telom a dušou. Čistá fialová dodáva každej žene osobnostnú pečať  luxusu  s dotykom extravagancie.

Tento odvážny farebný odtieň dáva krídla fantázii a je to správna farba na zvýraznenie silného charakteru. Použite čistú fialovú farbu pre svetlý, jemný štýl, aby ste vytvorili hip, cool vzhľad. Alebo ju kombinujte s príbuznými farbami, ako je ružová alebo levanduľová, čím docielite zvodnosť oblečenia.

Prirodzený farebný odtieň vyžaruje pocit komfortu

vďaka pančuchám

Soft cream

Je to farba pre vašu každodennú harmóniu. Tento prirodzený farebný odtieň vyjadruje spojenie so zemou a vyžaruje pocit komfortu. Diskrétna farba ľahko nechá vyniknúť akýkoľvek outfit a zjednotí jeho prvky. Jemná krémová farba  je balzamom na dušu v turbulentných časoch, prameňom rovnováhy a nadčasového šarmu.

Diskrétny, nadčasový odtieň, ktorý ide s mnohými farbami a vyzerá dobre na všetkých typoch žien. Rozjasňujúci  akcent, ktorý udáva tlmeným farbám vyrovnanosť a dôveru. Univerzálna farba, ktorá doplní akýkoľvek outfit, prirodzený odtieň jemného krému rovnako dobre ladí s denimovým vzhľadom, ako aj s teplými zemitými farbami.

Ružová prepožičiava ženskosť

vďaka pančuchám

Sweet rose

Sladká romantika pre príjemné chvíle. Táto farba prepožičiava akémukoľvek outfitu ženskosť a stelesňuje romantický pocit jari. Ružové odtiene vyjadrujú pocit šťastia a optimizmu a svedčia o oddanosti a prepojenosti.

Sladká ruža vykúzli úsmev na tvári každej ženy a sny sa stávajú skutočnosťou.

Zvýraznite svoju ženskosť. Živý odtieň sladkej ruže vždy vynikne, signalizuje seba-uvedomenie a inštinkt pre trendy. Ak si želáte klasický a sebavedomý štýl, sladká ruža bude ľahko harmonizovať so všetkými  rezervovanými odtieňmi šedej. Farba sladkej ruže okamžite premení tmavý outfit a zaručene magicky pritiahnete pohľady okolia.

Modrá prináša mladistvú sviežosť

vďaka pančuchám

Smoke blue

Modrá farba evokuje pokojnú myseľ a uspokojuje túžbu po pokoji, bezpečnosti a relaxácii. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo je modrá od nepamäti najobľúbenejšou módnou farbou. Modré oblečenie prináša mladistvú sviežosť a má upokojujúci účinok. Odtieň dymovo modrej farby s ľahkosťou vyzdvihne akýkoľvek outfit na pozadí tajomnej hĺbky mora.

Modrá je kompatibilná s akýmkoľvek módnym trendom, prepožičiava mu dôstojný a štýlový odlesk. Skombinujte dymovo modrú farbu s farebnými kontrastmi a doplnkovými farbami, ako sú žlté alebo hnedé odtiene, ktoré podčiarknu vašu krásu. Alebo si môžete vychutnať kombináciu tónov v tóne pre športovú eleganciu.

Novú kolekciu kompresívnych pančúch MAGIC COLORS žiadajte v ktorejkoľvek lekárni, výdajni zdravotníckych pomôcok alebo podrobnejšie informácie nájdete na stránke dovozcu

www.sigvaris.sk