SPÄŤ
Choroby

6 dôvodov, prečo už nebývam chorá

Od: Henrieta Karabova 24.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Bývate často chorí?

Ak nie, gratulujeme. Máte vybudovaný silný imunitný systém. V prípade, že ste odpovedali áno, tento článok je určený práve pre Vás. Nájdete v ňom účinné riešenie ako si vybudovať imunitu od základov.

 

Oslabenú imunitu máte pravdepodobne, ak:

🦋 dlhodobo pociťujete stres

🦋 trpíte častou únavou

🦋 ste chorí alebo nachladnutí viac ako 1x ročne

🦋 trpíte nespavosťou

Vedeli ste, že…

Imunitná schopnosť tela je základná línia tela proti vírusom a baktériám? Dokonca aj pri tak závažnom ochorení, akým je rakovina zastáva obranyschopnosť organizmu významnú úlohu. Vybudovať si ju môže trvať aj celé mesiace. My sme však našli účinný spôsob, ako na to.

Chorobám sa môžete vyhnúť

Zlá životospráva, dlhodobé pociťovanie stresu či nedostatok pohybu spôsobujú prekyslenie organizmu. O prekyslenom organizme hovoríme vtedy, ak má hodnoty ph menšie ako 7. (Coca Cola= 3,8 perlivá voda= 6,1 káva= 5,0 ). Prekyslený organizmus súvisí s imunitným systémom, ktorý ak je oslabený, ľudský organizmus je vystavený rôznym zdravotným problémom.

Nie je to liek, napriek tomu pomáha

Predstavte si, že by existoval silný prírodný antioxidant, ktorý by podporoval rast zdravých buniek. Zaujal by Vás? Pretože naozaj existuje. Ave Natura Elixír je nápad Slováka, ktorý ho dlho a precízne vyvíjal. Vďaka presným pomerom vzácnych olejov, rastlinných výťažkov a morskej soli, ktoré Elixír obsahuje, dokáže vo vysokej miere prispievať k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Ako sa klinicky testovaný Elixír správa v našom tele pri pravidelnom užívaní?

  1. Mení kyslé prostredie v organizme na zásadité
  2. Zabraňuje oxidácii (tvorbe voľných radikálov)
  3. Môže upravovať cievny systém
  4. Má antibakteriálne účinky
  5. Vďaka obsahu mäty priepornej podporuje správnu funkciu tráviaceho systému
  6. Pozitívne prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

Pred začatím užívania Elixíru výrobcovia odporúčajú podstúpiť krvné testy a po 2 mesiacoch pravidelného užívania ich zopakovať.

„Najlepšie na tom je to, že ak to človek vyskúša, nemusí ho už nikto presviedčať o tom ,či produkt funguje alebo nie,“ tvrdí výrobca. 

Momentálne na Elixír prebieha akcia TU

womangalérie VŠETKY