SPÄŤ
Choroby

Bioterapiou proti rakovine

Od: Henrieta Karabova 3.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Starostlivo vypracovaný liečebný CoD protokol ( špeciálna zmes liečivých bylín CoD, kapsuly CoD & Cielený Výživový Systém ) významne prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu, ba aj k vyliečeniu pacientov s nádorovým ochorením. V nadväznosti na to bolo založené Informačné centrum pre rakovinu, ktoré má za úlohu poskytnúť relevantné informácie o vedecky dôkladne podložených možnostiach biologickej holistickej liečby rakoviny.

proti rakovine

CoD – zmes liečivých bylín  je 100% prírodný rastlinný extrakt pochádzajúci z Južnej Ameriky, ktorý zahŕňa viacero zložiek, ako je napríklad „mačací pazúr“ ( Uncaria    tomentosa ). Je to exotická bylinka z Peru, ktorá bola medzi prvými povolená na posilnenie imunity. Ďalším známym komponentom je  Atraktylový koreň ( Atractylodes ), podľa domorodých indiánov nazývaný aj ako „strom života“ alebo „strom bohov“. Za posledné desaťročia vedci, výskumníci, výskumné ústavy, lekári, prírodní liečitelia dokazovali rôzne účinky tejto  zmesi  liečivých bylín CoD a súvisiaceho Cieleného výživového systému a CoD protokolu na látkovú výmenu buniek, na acidobázickú rovnováhu, na vnútorné prostredie organizmu, na zabezpečenie životnej sily, na imunitný systém, na funkčné poruchy orgánov, na poruchy rovnováhy tela, ducha  a duše, pre ľudí s nadmerným duševným, telesným, duchovným, chemickým a biologickým zaťažením.

Hlavnými piliermi tejto metódy je pozitívna zmena životosprávy a stravovania spolu s vitalizujúcou čajovou kúrou, ktorá zbaví organizmus jedov. Skúsenosti s uplatňovaním tejto metódy ukázali zastavenie nekontrolovateľného rastu buniek, ako i vzniku metastáz. V niekoľkých prípadoch sa dokonca zaznamenalo celkové zmiznutie nádorov, zároveň sa zlepšila kvalita pacientovho života. Výsledkom 25-ročného usilovného vedeckého výskumu  je vytvorenie liečebného systému, ktorý účinne pomáha, komplementuje konvenčnú onkologickú liečbu rakoviny, masívne posilňuje efekt chemoterapie a rádioterapie, zreteľne redukuje ich všeobecne známe a obávané nežiaduce účinky. Nevoľnosť, celková slabosť, vírusové, bakteriálne alebo plesňové infekcie sa pri tom nevyskytujú vôbec alebo len v miernej forme. Dôležitou charakteristikou zmesi liečivých bylín CoD  je to, že zabraňuje vzniku rezistencie nádorových buniek voči chemoterapii. Na svojich povrchových membránach sú nádorové bunky schopné seba maskovať pomocou špeciálnych molekúl. Tieto bielkovinné štruktúry sa chovajú ako pumpy a  za účasti vápnikových iónov sú schopné vypudiť z vnútra nádorovej bunky cytotoxické lieky. Stávajú sa tým postupne odolnými voči podanej onkologickej liečbe. Bolo experimentálne dokázané, že prírodné látky v zmesi liečivých bylín CoD účinne blokujú tieto bielkovinné pumpy a tým zachovajú citlivosť nádorových elementov voči onkologickej liečbe.

CoD protokol je tiež výborným prostriedkom pre udržanie zdravia, na primárnu prevenciu vzniku ochorení, pretože aj u zdravých ľudí upevňuje, posilňuje vlastné obranné mechanizmy, má vynikajúci detoxikačný účinok v pečeni, obličkách. Zlepšuje funkciu tráviaceho traktu, má mohutný protizápalový efekt, je účinným „vymetačom“ voľných radikálov, chráni bunky organizmu pred oxidatívnym stresom. Tento blahodarný efekt sa preto už roky využíva aj ako podporná liečba pri iných neonkologických ochoreniach, ako je napríklad  AIDS, vírusové hepatitídy ( prednostne typ B ) alebo pri určitých druhoch neurodegeneratívnych ochorení     (Alzheimerova alebo Parkinsonova choroba ).

Ako klinický onkológ si myslím, že nádorová liečba bude účinná vtedy, ak bude pacient aktívne spolupracovať, ak rozhýbe aj svoje podvedomie, ak je sám motivovaný a presvedčený o dôležitosti spolupráce. V každodennej praxi mi moji pacienti znova a znova dokazujú, že vedia žiť s rakovinou a zdolať sa im ju podarí  iba vtedy, ak z nich vyžaruje nespútaná energia, motivácia a viera. Vnímanie reality a pocity ovplyvňujú imunitný systém a reakcie mozgu. Pacient je aktívnou súčasťou liečebného procesu. Vyliečenie nezáleží dominantne od ošetrujúceho lekára, ale od pacienta. Vedec skúmajúci rakovinu, ošetrujúci onkológ len ukazujú rôzne cesty, ktoré vedú zo slepej uličky a tak sa stávajú súčasťou liečebného procesu. Základným predpokladom úspešnej, cielenej dlhodobej liečby chronických, degeneratívnych ochorení je holistický (celostný) pohľad na človeka, spoločné rozumné uplatnenie klinických a holistických liečebných postupov, ktoré budú šité na mieru, zladené a synergické. O to sa usiluje aj naše zdravotné stredisko v Dunajskej Strede, ktoré je prvým oficiálnym CoD centrom na území Slovenskej republiky.

 MUDr. Tibor Csóka, Klinický onkológ

DIABELL - náhrada jedla pre diabetikov

Novinka:

DIABELL – náhrada jedla pre diabetikov

Kontaktné údaje spoločnosti:

Lemovo s.r.o.
Tel.: 031/550 6827
GSM: 0917/580 636
info@lemovo.eu
www.lemovo.eu

Save

Save

Save

Save

Save

Save

womangalérie VŠETKY