SPÄŤ
Choroby

Indonal MAN

Od: Henrieta Karabova 4.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Podobne ako ženy, aj mužov s pribúdajúcim vekom môžu trápiť hormonálne zmeny súvisiace s reprodukčným zdravím. Nejde však len o mužskú sexualitu, či schopnosť reprodukcie. Častým problémom po päťdesiatke sú zmeny na prostate a semenníkoch a narastá aj počet ochorení spôsobených ľudským papilomavírusom.

Indonal MAN

Pravdou je, že počet ochorení vonkajších pohlavných orgánov spôsobených ľudským papilomavírusom HPV narastá, a týka sa to oboch pohlaví. Niektoré kmene vírusu môžu spôsobiť vznik rakoviny krčka maternice, ale aj penisu či tvorbu nepríjemných genitálnych bradavíc. Príroda má však vždy svoje riešenia.

Ochrana na viacerých úrovniach

Jednou z účinných látok, ktorá napomáha podporovať pozitívnu reakciu ľudského organizmu na ochorenia spôsobené ľudským papilomavírusom HPV, predovšetkým na nádorové ochorenia, je indol-3-karbinol. Pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu, priaznivo ovplyvňuje hormonálny metabolizmus, podporuje zánik nádorových a HPV zmenených buniek a ochraňuje zdravé bunky. Podobne aj silný antioxidant resveratrol je bezpochyby jednou z najbezpečnejších látok a jeho terapeutické účinky v jednotlivých prípadoch ochorenia majú výborne výsledky. Indol-3-karbinol sa získava extrakciou z krížokvetých rastlín, ako sú brokolica, kapusta, kaleráb, kel a karfiol.

Indonal MANIndol-3-karbinol v kombinácii s resveratrolom je širokospektrálnym pomocníkom, schopným prispievať k vyrovnaným hladinám pohlavných hormónov v ľudskom tele. Intímne zdravie žien  a hormonálnu rovnováhu napomáha riešiť prírodný výživový doplnok INDONAL WOMAN a intímnemu zdraviu  mužov zasa veľmi prospieva výživový doplnok INDONAL MAN. V prípade mužov tento prípravok pozitívne ovplyvňuje metabolizmus mužských pohlavných hormónov, priaznivo pôsobí na močový a pohlavný systém, má revitalizujúci účinok pri riešení problémov s prostatou. Štúdie ukazujú, že I3C ovplyvňuje nielen metabolizmus estrogénu, ale aj testosterónu a androsterónu. Od testosterónu totiž závisí vývoj buniek prostaty, a to rovnako zdravých ako aj nádorových. Testosterón sa v tele muža môže meniť na aktívny dihydrotestosterón (DHT), ktorý spôsobuje zväčšenie prostaty a problémy s tým spojené. Premenu tohto mužského pohlavného hormónu potláča výťažok z palmovitej rastliny Saw palmetto, bohatý na mastné kyseliny a fytosteroly. Ide o najpoužívanejší prírodný produkt pri liečbe nezhubného zväčšenia prostaty.

Ako pomáha INDONAL MAN?

🍀 podporuje zdravie prostaty a semenníkov (pri nezhubnom zväčšení prostaty a problémoch s močením)

🍀 udržuje zdravú hladinu mužských hormónov

🍀 potláča HPV

🍀 podporuje správnu tvorbu ejakulátu a funkcie močopohlavného systému

🍀 napomáha regeneráciu zdravých buniek

🍀 zvyšuje imunitu

🍀 reguluje hladinu tukov (cholesterolu) v krvi

Viac info: www.indonal.sk

womangalérie VŠETKY