SPÄŤ
Choroby

Indonal WOMAN

Od: Henrieta Karabova 4.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Každá žena prechádza pravidelnými mesačnými cyklami, počas ktorých sa výrazne mení hladina ženských pohlavných hormónov, čo sa prejavuje tlakmi a bolestivosťou v prsníkoch a maternici.

Indonal WOMAN

„Počas celého života ženy sa takmer dennodenne, v závislosti od hormonálnej produkcie, ktorá sa počas menštruačného cyklu významne mení, odohrávajú premeny v tkanive prsníkovej žľazy,“ hovorí  doc. MUDr. Vladimír Bella, PhD, z mamologickej ambulancie Onkologického ústavu sv. Alžbety v Bratislave.

Hormonálne zmeny

Kolísavé vyplavovanie ženských pohlavných hormónov, respektíve nadbytok estrogénov, sa môžu prejavovať ložiskovou dyspláziou, cystami alebo mastodýniou – bolesťami prsníkov. Jednou z možností znižujúcich bolestivosť prsníkov je aj INDONAL WOMAN. Podobnými zmenami v prsníkoch trpia ženy veľmi často. „Časté sú aj ďalšie ochorenia prsníkov ako nezhubné nádory prsníka a aj najčastejšie onkologické ochorenie žien, a tým je karcinóm prsníka,“ vysvetľuje odborník. Omnoho viac žien sa však sťažuje na bolestivosť. „Potrápiť dokáže pri tzv. mastopatii, čo je jednoznačne nezhubné ochorenie prsníkov a zahŕňa rôzne zmeny, od opuchov až po tvorbu uzlíkov, hrčiek a cýst. Zvýrazňuje sa pred začiatkom menštruácie, po jej skončení bolesť väčšinou ustúpi. Mastopatiou trpia ženy počas obdobia pohlavnej zrelosti, najčastejšie medzi 30. až 50. rokom života. So začiatkom menopauzy, s vyhasínajúcou produkciou estrogénov, sa bolestivosť vytráca.“ Podľa odborníka sú v takomto prípade potrebné lekárske kontroly. Liečba je rôznorodá, od nehormonálnych až po hormonálne preparáty. Vylúčiť však treba zhubný nádor prsníka.

Účinná pomoc z prírodných zdrojov

Indonal WOMANJednou z možností znižujúcich bolestivosť prsníkov je aj INDONAL WOMAN. Účinná látka Indol-3-karbinol priaznivo pôsobí na metabolizmus estrogénu a prispieva k vyrovnaniu jeho hladín, čím sa zabráni rozvoju patologických zmien mäkkých tkanív ženských pohlavných orgánov závislých od estrogénu. Získava sa extrakciou z krížokvetých rastlín ako sú brokolica, kapusta, kaleráb, kel a karfiol. Dokáže viazať nepotrebné estrogény a vyplaviť ich z tela von. Žena následne cíti úľavu od predmenštruačných tlakov a bolestí. Pomáha tiež pri zvládaní ťažkostí sprevádzajúcich menopauzu, ako sú potenie či návaly.

Benefity liečby INDONALOM WOMAN

 🌺 pomáha udržiavať zdravú hladinu ženských hormónov, rovnako počas plodného obdobia ako a aj v menopauze

 🌺  chráni tkaniva v prsníkoch a maternici

 🌺  zvyšuje imunitu, bojuje proti voľným radikálom – je to silný antioxidant

 🌺  potláča šírenie HPV vírusu, ktorý môže spôsobovať bunkové zmeny

Ešte jeden tip:

Podobne ako ženy, ktorým sa v dôsledku pravidelných mesačných cyklov a neskôr aj menopauzy mení hladina ženských pohlavných hormónov, aj muži majú zdravotné problémy týkajúce sa zdravia ich reprodukčných orgánov. Aj v tomto prípade možno veľa urobiť pre účinnú prevenciu i liečbu, konkrétne užívaním prírodného výživového doplnku INDONAL MAN

Viac info:

www.indonal.sk