SPÄŤ
Cvičenie a diéty

Diéta z kufríka vyčarí krásnu postavu aj vám!

Od: Jana Vančová 16.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

nuMe diétna strava vám pomôže zbaviť sa prebytočných kíl a získať vytúžené krivky… 

Aj vy by ste sa radi zbavili nadbytočných kíl? A tiež ste už skúšali všetko možné i nemožné, ale kilá sa vás stále držia? A to aj napriek rôznym odporúčaným diétam a hodinám cvičenia v posilňovni? Tak to je najvyšší čas skúsiť to úplne ináč. Napríklad tak, ako Maťka z Banskej Bystrice, Aďka z Martina a Lucka z Bratislavy. Tieto tri dámy sa totiž rozhodli, že sa definitívne rozlúčia s nadváhou a na vlastnej koži vyskúšajú, ako funguje nuMe diétna strava.

krásnu postavu

Tri ženy, tri príbehy…

Sledujte teda s nami, ako nuMe diétna strava zmení život i postavu našim trom dámam, Maťke, Aďke a Lucke, ktoré pod vedením osobnej trénerky a výživovej poradkyne Maje Kavčákovej vykročia na cestu k zmene stravovacích návykov.

Zatiaľ si ich stručne predstavíme:

Maťka z Banskej Bystrice bola síce odmalička športovo založená a vždy sa držala v skvelej forme, ale keď prišlo prvé tehotenstvo, i po ňom, začala veľmi priberať. Napriek tomu, že začala na sebe pracovať a podarilo sa jej aj výrazne schudnúť, po piatich rokoch prišlo druhé tehotenstvo a neskôr aj tretie a ručička na váhe zrazu ukázala 107 kíl. Napokon jej ostalo 97 kíl, ale to sa už nemohla na seba pozerať a rozhodla sa znova získať peknú postavu. Zapojila sa do premeny My Happy nuMe a má obrovskú motiváciu.: Schudnúť chce do 17.  mája 2018, keď jej synček bude mať jeden rok!

krásnu postavu

Lucka z Bratislavy je takisto nespokojná so svojou váhou a postavou. Má síce rada šport, ale keďže má sedavé zamestnanie, nepravidelnú stravu a navyše, slabosť na sladké, váha jej robí starosti. Teší sa, že vďaka výrobkom nuMe sa bude stravovať pravidelne a zdravo, čo sa určite odzrkadlí aj na jej postave.

krásnu postavu

Aďka z Martina začala priberať po materskej, keď nastúpila do práce. Aj ona má rada sladké a najradšej maškrtí večer. Samozrejme, že sa to prejavilo aj na jej postave, a tak sa s tým rozhodla urobiť rázny koniec, zmeniť svoje stravovacie návyky, spevniť a vytvarovať si telo a cítiť sa fit. Verí, že nuMe diétna strava jej v tom pomôže.

krásnu postavu

Prečo si vybrať chudnutie s nuMe?

Denné menu pozostáva zo 6 menších porcií, ktoré vám pomôžu prispôsobiť sa  úplne novému spôsobu stravovania, ktorý stiahne váš žalúdok, čím nuMe diétna strava s kolagénom nadobro zmení  vaše stravovacie návyky. Nemusíte nakupovať žiadne špeciálne potraviny, rátať kalórie a skúšať náročné recepty. Pri nuMe výživovom pláne (veľmi  nízkokalorickej diéte) si môžete byť istí, že vaše telo dostane 100% všetkých vitamínov, minerálov a živín, ktoré denne potrebuje a s minimom kalórií a s pridaným kolagénom na krásnu pleť.

Čo všetko vám ponúka nuMe diéta?

nuMe diéta vám ponúka možnosť získať stratené sebavedomie a zdravší a šťastnejší život s vysnívanou postavou. Naučí vás pravidelne sa stravovať a s chutnými nuMe produktami vám pomôže ľahko a bez hladu schudnúť. 

krásnu postavu

A čo nás čaká nabudúce?

Ak sa už nemôžete dočkať, ako sa to s premenou Maťky, Lucky a Aďky bude vyvíjať ďalej, nezabudnite si o tom prečítať nabudúce. Nielenže sa o našich dámach dozviete viac, ale uvidíte aj to, ako sa doslova pred vašimi očami menia do krásy.

Samozrejme, nemusíte sa len prizerať – ak aj vy chcete urobiť niečo pre seba a získať vytúženú postavu, pridajte sa k naším dámam a na vlastnej koži sa presvedčte, ako vám nuMe diétna strava pomôže splniť váš sen o tom, ako sa cítiť i byť fit.

Nečakajte! Urobte aj vy prvý krok k vášmu novému JA 

Viac info nájdete na: https://www.nu-me.eu/sk. Sledujte nás aj na Facebooku, kde si spolu s našimi dámami môžete vyskúšať jedlá aj cviky, ktoré budeme pridávať!

womangalérie VŠETKY