Chudnite bez hladu

Chcete schudnúť? A poznáte svoj typ metabolizmu? Ak sa chcete dostať do formy a cítiť sa fit, ale neviete odpovedať na druhú otázku, čítajte ďalej.

Chudnite bez hladu

Diéta naša každodenná

V dnešnej dobe, keď existuje nespočetné množstvo najrôznejších „zaručene overených“ diét, človek už stráca nádej. Veď len samotné prinútenie sa do ďalšej vás stojí príliš veľa energie. Nehovoriac o tom, že výsledok je takmer vždy nulový alebo ručička na váhe klesne len na krátku dobu, počas trvania diéty.

Poznáte svoj metabolizmus?

Dámy, je tu skvelá správa. Na to, aby ste trvalo zatočili so svojimi kilami a tukovými vankúšikmi, musíte poznať typ svojho metabolizmu. Tak ako sa odlišujeme výškou, stavbou tela, krvnou skupinou, vekom či zdravotným stavom, tak aj typom metabolizmu. A keďže ho máme každá iný, je naivné domnievať sa, že na nás bude zaberať tá istá diéta, ktorú držala naša kamarátka. Všetci sme geneticky odlišní a je teda logické, že nemôžeme mať rovnakú stravu a používať rovnakú diétu. Pretože čo jednému vyhovuje a pomáha, inému môže naopak škodiť.

Chudnite bez hladu

Poznanie vášho typu metabolizmu vám napovie, ktoré potraviny sú pre vás vhodné a ktoré by ste mali zo stravy vylúčiť. Jedny vám totiž môžu pomáhať schudnúť a iné váš organizmus jednoducho nevie správne spracovať a vy preto priberáte, aj keď takmer „nič nejete“. Typ metabolizmu sa určí na základe vyšetrenia krvi, ktoré zároveň odhalí aj ďalšie možné zdravotné problémy, a to zistením cholesterolu, cukru, kyseliny močovej, zápalov v organizme, imunity, prekyslenia organizmu a ďalších.

Bez počítania kalórií a Jo-jo efektu

Na základe zistených výsledkov vám špecialista navrhne unikátny jedálniček, ktorý je priamo šitý na mieru pre váš typ metabolizmu. Bude obsahovať len tie potraviny, ktoré vám pomôžu schudnúť a cítiť sa skvele. Ak ste mali problémy s nafukovaním, je veľmi pravdepodobné, že to bolo konzumáciou nevhodných potravín. Následné pojedanie rôznych výživových doplnkov vám asi nepomáhalo, pretože to neriešilo príčinu problému. Poznanie vhodných a nevhodných potravín vám pomôže vybudovať si správne stravovacie návyky na celý život. Vďaka tomu si budete môcť ľahšie striehnuť svoju váhu a navyše budete plné vitality a energie. Už žiadne psychicky a časovo náročné počítanie kalórií.

 

Komplexná nutričná typológia vám pomôže schudnúť prirodzene a natrvalo. Pomocou nej znovu objavíte svoje zdravie, elán a chuť do života.