SPÄŤ
Výživa

Diéta z kufríka alebo ako možno zdravo schudnúť za mesiac

Od: Jana Vančová 11.4.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Pozrite sa, ako nuMe diétna strava a zmena životného štýlu pomohla Aďke, Maťke a Lucke a ako sa zbavujú prebytočných kíl!

Ak aj vy máte pocit, že by ste sa potrebovali zbaviť nadbytočných kíl a nie ste ešte celkom presvedčené o tom, ako to chcete urobiť, určite bude pre vás motiváciou pokračovanie o tom, ako chudli Aďka, Maťka a Lucka, ktoré sa zapojili do premeny My Happy nuMe. A keďže ich príbehy vyvolali veľký čitateľský ohlas, veríme, že aj to, čo sa teraz dozviete, bude pre vás obrovská výzva. Tieto tri sympatické dámy sa nám totiž zdôverili, ako sa im počas prvého mesiaca pri chudnutí darilo.

Najviac kíl zhodila Aďka

Najúspešnejšia z trojice pri chudnutí bola Aďka, ktorej sa za prvý mesiac podarilo zbaviť krásnych 7,5 kíl! „Nebolo to úplne ľahké. Prvý týždeň bol pre mňa úplný chaos.“ zdôverila sa nám. Samozrejme, veď skĺbiť prácu, cvičenie i rodinu  a nájsť v tom systém, ako to všetko zvládnuť, vôbec nie je hračka. Po prvom týždni mala vraj aj svalovicu, ale ako hovorí trénerka Majka, aspoň vraj vie, že poriadne trénovala. Mimochodom, je to vidieť aj na mierach, pretože za prvý mesiac jej z obvodu pása ubudlo 7 cm, na brušku 10 cm a na bokoch 7 cm!

Na otázku, ktoré diétne produkty z nuMe jej chutia najviac, sme sa dozvedeli, že Aďkina najobľúbenejšia je nuMe diétna zeleninová polievka s kolagénom a nuMe diétny nápoj s kolagénom čučoriedkovo-malinové nebo.

nuMe diétna strava

Maťka už vie, ako schudnúť!

 „Tým, že som bola vybraná medzi tri účastníčky premeny My Happy nuMe, sa u mňa veľa zmenilo. Výzva je pre mňa veľkou motiváciou, aby som sa dostala opäť do formy.“ konštatuje Maťka, ktorej sa okrem iného veľmi páči, že telo si už na tento spôsob chudnutia zvyklo, nebýva hladná a príprava jedla zaberie len minimum času. „nuMe mám poruke naozaj všade a kdekoľvek sa nachádzam, len vytiahnem šejker s nápojom alebo tyčinku.“ prezrádza nadšená Maťka a pokračuje: „Verím, že sa mi opäť podarí splniť sen o vytúženej postave s pomocou nuMe produktov a s podporou výživovej poradkyne a osobnej trénerky Majky.“

Maťka, ktorá má tri deti (školáčka Viky chodí do druhej triedy, Karolínka má 2 roky a malý Otakar len 9 mesiacov), vraví, že najväčšia motivácia je pre ňu pravidelné váženie. Zatiaľ sa jej podarilo schudnúť 5,5 kila, v páse schudla o 5  cm, na brušku o 7 cm a cez boky o 8 cm.

Na produkty nuMe si zvykla veľmi rýchlo a najradšej má diétny nápoj s kolagénom francúzska vanilka  a čučoriedkovo – malinové nebo. Veľmi jej chutia aj nuMe diétne tyčinky s kolagénom, ktoré sú neskutočne dobré najmä vtedy, keď ju pochytí neodolateľná chuť na sladké.

nuMe diétna strava

Lucka zhodila necelé 2 kilá, ale nevzdáva sa…

 Napriek tomu, že Lucke sa počas prvého mesiaca podarilo zhodiť len necelé dve kilá, v páse zaznamenala úbytok 2 cm, na brušku 6 cm a cez boky 5 cm. „Ak mám zhodnotiť prvé dva týždne, tak boli super, váha išla dole a ja som sa veľmi tešila.“ hodnotí svoje chudnutie Lucka. Potom však ochorela, v dôsledku čoho bolo aj oveľa menej pohybu, takže váha jej v druhej polovici mesiaca zastagnovala. „No nevzdávam sa, verím, že ďalšie váženie dopadne lepšie. Čo sa týka stravy, začala som pravidelnejšie jesť po menších porciách. Vďaka tomu už nemám také problémy s trávením, ako som mala.“ odhodlane pokračuje Lucka. Prezrádza, že na raňajky si najradšej dopraje buď nuMe vo forme nápoja alebo si s veľkou obľubou chystá nuMe diétny nápoj s hustejšou konzistenciou. Jej favoritmi medzi nuMe diétnymi nápojmi s kolagénom sú francúzska vanilka a čokoládový muffin.

nuMe diétna strava

Na čom sa Aďka, Maťka a Lucka zhodli?

Všetky tri vybrané dámy sa nielen zhodli, ale aj na vlastnej koži presvedčili, že jediné, čo pri chudnutí funguje, je zmena životného štýlu. Nejde však len o samotné chudnutie a redukciu hmotnosti, pretože diétna strava nuMe priniesla aj iné benefity: Už po prvom mesiaci si všetky tri všimli, že pridaný kolagén do nuMe produktov im veľmi prospieva – majú vyhladenejšiu pleť, lepšie vlasy i nechty. Navyše, pri chudnutí nepociťujú hlad, ani úbytok energie – práve naopak!

A čo je na tom najkrajšie: Všetky tri, nezávisle od množstva stratených kíl, sa cítia sebavedomejšie, naučili sa pravidelne stravovať 6-krát za deň, sú ešte atraktívnejšie, majú dostatok energie, tešia sa zo svojho úspechu a z toho, že si môžu kupovať pekné nové oblečenie v menších číslach!

Ako vyzerá chudnutie Aďky, Maťky a Lucky s nuMe?

Denné menu všetkých troch dám pozostáva zo štyroch nuMe jedál a dvoch zdravých bežných jedál. Dvakrát do týždňa navštevujú fitness centrum, z toho jedenkrát cvičia pod vedením trénerky Majky a jedenkrát cvičia samy podľa tréningového plánu od Majky. Samozrejme, cvičia aj doma. Tréningové plány zostavené ich osobnou trénerkou Majou Kavčákovou sú zamerané na celé telo.

A ako to bude pokračovať?

Ak sa už teraz nemôžete dočkať, ako sa to s premenou Aďky, Maťky a Lucky bude vyvíjať ďalej, nezabudnite si prečítať aj nabudúce, čo všetko im priniesla zmena životného štýlu a uvidíte, že všetky tri dámy budú nielen štíhlejšie, ale aj krajšie.

Chcete to skúsiť na vlastnej koži?

Už vás nebaví zbytočne počítať kalórie  a skúšať nezmyselné diéty?  Aj vy chcete urobiť niečo pre seba a získať vytúženú postavu? Pridajte sa k naším dámam a na vlastnej koži sa presvedčte, ako vám nuMe diétna strava pomôže splniť váš sen o tom, ako sa cítiť i byť fit.

Nečakajte! Urobte aj vy prvý krok k vášmu novému JA 

Viac info nájdete na: www.nu-me.eu/sk. Sledujte nás aj na Facebooku, kde si spolu s našimi dámami môžete vyskúšať jedlá aj cviky, ktoré budeme pridávať!

nuMe diétna strava

Chudnutie nikdy nebolo sladšie

🍀 Využite exkluzívnu zľavu – 40% (len na mesiac Apríl 2018) na Slim Boost – pomocník pri chudnutí!

🍀 Výživový doplnok na pomoc na zníženie chuti do jedla.

🍀 Glukomanán, ktorý tieto karamelky obsahujú predlžuje pocit sýtosti a teda znižuje chuť do jedla.

🍀 nuMe ovocné karamelky vám pomôžu dodržať disciplínu a nevybočiť z cesty chudnutia.

🍀 Vhodné pre diabetikov, celiatikov a vegetariánov.

womangalérie VŠETKY