SPÄŤ
Wellness

3 dôvody, pre ktoré si ľahšie poradíte s opuchnutými a boľavými nohami 

Od: Henrieta Karabova 14.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Nohy potrápili asi už každú, či každého z nás. Od  presilenia svalov cez kŕčové žily až po opuchnuté a ubolené nohy spôsobené dlhým státím alebo celodenným chodením po nákupoch. A poriadna svalovica, to ani nespomínať 🙂 Kto by to nepoznal? Každý z nás má aj svoj recept, ako si s tým poradiť. Niekto to prečká, ak problémy nie sú vážne, niekto si natiera boľavé miesto gélmi a masťami a niekto objavil veľmi praktické hydrogélové náplasti Dermaplic.

boľavými nohami 

Tu sú 3 dôvody, prečo ich uprednostniť:

1. dôvod – dajú sa použiť kdekoľvek

Môžete ich nalepiť pod šaty, pod nohavice alebo hoci aj na obnaženú nohu a nezanechávajú fľaky na oblečení. Vrchná vrstva nie je mastná a ani nelepí, preto neprekážajú pod šatami ani  pri pohybe. Môžete sa smelo vybrať do práce, či do kina a stále je o nohydobre postarané. Pomáhajú aj pri dlhom cestovaní. S náplasťami Dermaplic žiadny problém.

2. dôvod – účinkujú okamžite a dlhodobo

Nástup účinku je rýchly a náplasti postupne uvoľňujú účinnú látku a starajú sa o tlmenie bolesti až 8 hodín nepretržite. Uvoľňujú aj kŕče a pálenie nôh.

boľavými nohami 

3. dôvod – príjemne prírodne vonia

Prírodné účinné látky z eukalyptu, levandule, viniča a citrusových bioflavonoidov nielen podporujú účinnosť, ale aj príjemne vonia. S náplasťami Dermaplic sa bez obáv môžete vybrať do spoločnosti alebo môžete doma príjemne relaxovať s príjemnou osviežujúcou vôňou.

boľavými nohami 

Hydrogélové náplasti Dermaplic na opuchnuté a boľavé nohy dostanete v lekárňach. Tenké balenie sa bez problémov zmestí do kabelky a je vždy po ruke. Použitie je úplne jednoduché, stačí vybrať náplasť, oddeliť priesvitnú kryciu fóliu a nalepiť. A samozrejme relaxovať a užívať si príjemný pocit úľavy. Náplasti Dermaplic sú praktické aj počas noci a vhodne dopĺňajú liečbu masťami alebo nosenie kompresívnych pančúch. Nemusíte čakať kým bolesť prejde, pokojne ju dermaplikujte. Teraz aj v internetových lekárňach v ponuke 2+1 zadarmo.   

womangalérie VŠETKY