Doprajte si krásny zdravý úsmev

V pohodlí domova a za pár minút

Snehobiele zuby sú typickou zbraňou hollywoodskych hviezd. Doba sa však posúva, takže starostlivosť na vysokej úrovni je dostupná takmer pre každého. Rozšírte svoj arzenál aj vy!

zdravý úsmev

Domáce bielenie v pohodlí

Áno, existujú spôsoby, ako si nechať zuby vybieliť, ale v konečnom dôsledku zhltnú kopec času a peňazí, takže sa na to väčšinou vykašleme. So zubnou kefkou Philips Sonicare DiamondClean sa však bielenie stane súčasťou každodennej zubnej hygieny. To je však iba jedna z možností, pretože táto kefka ponúka až 5 rôznych režimov. Režim Clean zabezpečí výnimočné každodenné čistenie, Gum Care jemnú masáž ďasien, Polish rozžiari úsmev, Sensitive je extra šetrný k citlivým ďasnám a spomínaný režim White odstraňuje neželané sfarbenie zubov.  Aj vďaka tesnému usporiadaniu stredových vlákien je úsmev dokázateľne belší už po 7 dňoch používania.

Inovatívny prístup k zdraviu a ku kráse

Čím sa však takáto kefka líši od normálnej manuálnej kefky? Tajomstvo je práve v sonickej technológii, podľa ktorej sa Philips Sonicare DiamondClean volá. Silné sonické vibrácie premieňajú zubnú pastu na bubliny, ktoré efektívne bojujú so zubným povlakom pozdĺž plôch zubov a ďasien. Počet sterov sonickej kefky a pohybov ruky pri manuálnom čistení obyčajnou kefkou je neporovnateľný, čomu zodpovedá aj výnimočný výsledok – Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje zubný povlak až 7-krát účinnejšie. Jedinečný tvar tela kefky a nadstavcov navyše zabezpečí dokonalú dostupnosť všetkých častí chrupu. Šikovný časovač vás bude informovať, kedy ste absolvovali potrebné dve minúty umývania.

Praktická elegancia doma aj na cestách

Nabíjanie kefky je riešené dvoma komfortnými spôsobmi. Pri domácom používaní uprednostníte jedinečný pohár so vstavanou nabíjačkou, ktorý slúži aj na vyplachovanie úst. Ak sa vyberiete na cesty, je k dispozícii elegantné puzdro, ktoré kefku kompaktne pojme a umožní nabíjanie zo zásuvky alebo cez USB rozhranie notebooku. Na jedno plné nabitie vydrží až dva týždne pravidelného používania.

Vyhrajte a potešte svojich najbližších

Ak sa vám páčia produkty Philips, zapojte sa s nami do súťaže o nové elektrické zubné kefky Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 – budete môcť urobiť radosť nielen sebe, ale aj partnerovi či blízkemu. Táto sonická kefka zabezpečuje šetrnú a precíznu starostlivosť o chrup a má taktiež tlakový senzor, ktorý vás upozorní, ak kefkou na zuby príliš tlačíte. Neváhajte a odpovedzte na súťažnú otázku práve tu, aby ste mohli získať jeden z troch párov súťažných kefiek!

Viac na www.philips.sk/sonicare

Čitateľská súťaž !!!

Vyhraj 3x Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, model vhodný pre páry.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Táto zubná kefka vám umožňuje prispôsobiť si čistenie podľa vlastných potrieb vďaka ponuke troch režimov. Režim Clean je štandardom pre vynikajúce čistenie. White je ideálny režim na odstraňovanie povrchových škvŕn. A režim Gum Care pridá ďalšiu minútu čistenia so zníženým výkonom, počas ktorej si môžete jemne masírovať ďasná.

Môžete sa spoľahnúť na bezpečné čistenie – sonická technológia je vhodná na použitie so strojčekmi na zuby, plombami, korunkami a zubnými fazetami a pomáha zlepšovať zdravie ďasien. Tlakový senzor vás upozorní, ak kefkou na zuby príliš tlačíte.

Prvotriedne cestovné puzdro vám umožní uskladniť zubnú kefku hygienicky a kompaktný nabíjací podstavec vám dodá energiu na cestách.

Správnu odpoveď sa dočítate v článku.

Výhercovia:

  1. Jozefína Krivá, Považská Bystrica
  2. Magdaléna Melichová, Nitra
  3. Tatiana Helmová, Bratislava