SPÄŤ
Wellness

Jesenné pohladenie v kúpeľoch

Od: Henrieta Karabova 13.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Sychravé dni v nás prirodzene prebúdzajú túžbu po teple a jesennej romantike. Za sladkým ničnerobením a rozmaznávaním pritom vôbec nemusíme jazdiť ďaleko. Stačí zájsť do Trenčianskych Teplíc. V tamojších kúpeľoch sa o vás s radosťou postarajú.

v kúpeľoch

A dokonca presne podľa vašich predstáv. Nech už tajne snívate o akomkoľvek relaxe a starostlivosti, v Kúpeľoch Trenčianske Teplice sa vaše sny veľmi ľahko môžu stať skutočnosťou. Vždy milý a ústretový personál je pripravený dopriať vám výnimočný zážitok v podobe pravej kúpeľnej regenerácie nielen tela, ale aj duše. Navyše, ponúkaná  široká paleta ubytovania, služieb a procedúr dokáže uspokojiť potreby a priania naozaj každého.

Aj teraz, počas jesene, sú k dispozícii tri známe kúpeľné hotely:

Slovakia, Pax a Krym, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednom centre kúpeľnej promenády. Zrekonštruovaný hotel KRYM, vlajková loď kúpeľov, zasa ponúka celoročne otvorený plavecký bazén GRAND priamo pod holým nebom s príjemnou teplotou vody 30 °C. Tí, ktorí si radi doprajú väčšiu intimitu a pocit súkromia, môžu využiť aj ubytovanie v niektorom zo šiestich menších kúpeľných domov.

v kúpeľoch

V Trenčianskych Tepliciach nie je pestrá len jeseň, ale aj ponuka služieb. Vybrať si môžete z desiatok druhov liečebných procedúr, termálnych kúpeľov v unikátnej prírodnej liečivej vode či balneoterapie. Kúpeľ s blahodarnými liečivými účinkami je celoročne k dispozícii až v piatich termálnych a relaxačných bazénoch. Vychutnať si však môžete aj vaňové kúpele. Z liečebných procedúr sú na výber masáže, vodoliečba, liečebná rehabilitácia, elektroliečba, inhalácie, akupunktúra či oxygenoterapia. Odborníci z lekárskeho tímu, terapeuti a maséri dokážu ušiť na mieru všetko, čo potrebujete. Napokon, čo viac si možno priať, ako harmonizáciu tela s dušou?

v kúpeľoch

Výber zo špeciálnych pobytových balíkov je len a len na vás. Túžite po kratšom relaxačnom pobyte, ktorý vás vráti späť do pôvodnej kondície? Alebo skôr premýšľate nad balíčkom, ktorý je určený na absolútne uvoľnenie? Ponuka s profesionálnou lekárskou starostlivosťou a pravidelnými možnosťami odborných konzultácií určite poteší predovšetkým staršiu generáciu, napríklad pri liečbe osteoporózy.

Na svoje si však prídu aj tí, ktorých trápi psoriáza. Práve v zimnom období dokážu v Kúpeľoch Trenčianske Teplice vďaka jedinečnému systému kúpeľa TOMESA imitovať prostredie mŕtveho mora. Príjemnou relaxáciou sa tak môžete pripraviť na leto strávené v plavkách a bez zbytočných komplexov!  Na svoje si určite prídu aj tí najnáročnejší, ktorí si môžu svoj pobyt vyskladať podľa vlastných predstáv.

v kúpeľoch

Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, v Trenčianskych Tepliciach sa vždy môžete tešiť na dni strávené v krásnom, prírodou obklopenom a pokojnom prostredí kúpeľov s milým a ústretovým personálom. „Záleží nám na tom, aby sa naši kúpeľní hostia u nás vždy cítili príjemne, pretože ich spokojnosť je zároveň zrkadlom našej práce. Recepcie kúpeľných hotelov predstavujú prvý bezprostredný kontakt s klientom, aj preto kladieme dôraz na individuálny prístup ku každému z hostí,“ povedala Adriana, vedúca recepcie najväčšieho kúpeľného hotela KRYM.

v kúpeľoch

 

Ak  cítite chladné jesenné dni až „v kostiach“, je najvyšší čas prísť si dobiť baterky a dopriať si starostlivosť, akú si zaslúžite. Kúpele Trenčianske Teplice sú bezpochyby tým správnym miestom, kde si môžete povedať, že sa splnili vaše sny o jesennom pohladení tela a aj duše…

Viac informácií na: www.kupele-teplice.sk

womangalérie VŠETKY