Porotkyňa talentov Diana Mórová: Tajný recept na oddych!

Diana Mórová
Diana Mórová

Herečka Diana Mórová sa momentálne nezastaví ani na chvíľku. Popri divadle a rodine stíha aj hodnotiť nádejné talenty v známej šou Česko-Slovensko má talent. Aj ona si však musí nájsť chvíľku pre seba – vypnúť a oddýchnuť si. Na čo v takejto chvíli vsádza všetky karty?

Oddychovať ma naučila choroba

To, že je v živote dôležité oddychovať Dianu naučil sám život. „Nepočúvala som varovné signály, ktoré mi môj organizmus vysielal, dlhodobo som išla na 110 % výkon, až som na to doplatila,“ opisuje herečka hektické životné tempo, ktoré viedlo až k vážnej chorobe. Uznáva však, že platí staré dobré – všetko zlé je na niečo dobré. „Takto som sa naučila relaxovať ja a ako oddychovať by sa mal naučiť každý z nás,“ dodáva.

Relax podľa Diany

Aký je vysnívaný relax podľa Diany? „Milujem saunu, preto ak mi to čas dovolí, idem sa do nej poriadne zohriať. V prípade, že toľko času nazvyš nemám, dám si svoj obľúbený horúci kúpeľ so soľou a spravím si taký domáci wellness,“ opisuje ideálny oddych herečka, pričom nezabúda ani na romantiku – vonné sviečky a upokojujúcu hudbu.

Diana nepohrdne ani dobrou masážou, pokojne aj v domácomprostredí, ktorú vám môže dať partner či člen rodiny. Keď však masáž, tak prinesmie chýbať kvalitný masážny olej či krém. „Ja nedám dopustiť na skvelýrelaxačný krém Vaxicum, v ktorom sa spája zmes éterických olejovz levandule, klinčekov a rozmarínu, doplnená o liečivý gáfor,“vyberá herečka svojho favorita na oddych a dodáva aj tajný tip: „Tentokrém je skvelý, pretože dodá pokoj duši, no pôsobí aj na pohybové ústrojenstvo. Napríklad, ak to preženiem pri cvičení a prepadne ma svalovica, Vaxicum jemoja prvá pomoc.“

Wellness v kabelke

Na wellness už nemusíte čakať! Pohlaďte svoje unavené a ubolené telo liečivými bylinkami vtedy, keď to najviac potrebuje. Aromatické účinky byliniek pomáhajú uvoľňovať nielen stuhnuté svaly, ale aj uponáhľanú myseľ. Príčinou bolestí namáhaných svalových partií sú najmä zápalové a degeneratívne procesy alebo úrazy, či preťaženie svalstva. Na rýchlu úľavu od bolesti sú účinné prípravky s obsahom éterických olejov (silíc) a ich zložiek. Účinnú kombináciu gáfru a éterických olejov z rozmarínu, levandule a klinčeka obsahuje relaxačný krém Vaxicum®, vďaka čomu zlepšuje prekrvenie v mieste bolesti a pomáha pri bolestiach pohybového aparátu.

Diana Mórová

Viac informácii nájdete na stránke www.vaxicum.sk.

Krém Vaxicum® hľadajte vo vašej lekárni.