Príďte sa zohriať do kúpeľného domu Perla!

Malebná obec Lednice na Morave je vychýrená nielen nádherným zámkom a okolím, ale aj kúpeľným domom Perla, ktorý si na začiatok roku pripravil hneď niekoľko noviniek pre svojich klientov a záujemcov o pobyty. Hlavným pilierom kúpeľného domu Perla je jódobrómový prameň, ktorý svojím zložením pripomína Mŕtve more. Má blahodarné účinky na pohybový aparát a lieči cievne a neurologické ochorenia, gynekologické problémy a stavy po popáleninách.Okrem liečebných a omladzujúcich schopností je aj vysoko regeneračný a účinky pretrvávajú 6 – 9 mesiacov. V Perle liečbu aplikujú pomocou jódobrómových kúpeľov, ktoré pomáhajú, okrem iného, znižovať tlak, prekrviť organizmus, liečia reumatické ochorenia i zápalové ochorenia kĺbov.

Lednice na Morave

Jódobromový zázrak

V Perle pre vás pripravili nový pobytový balíček, ktorý je plný jódobromových kúpeľov a masáží. Celkový účinok Solanky, okrem iného, reguluje vysoký tlak, podporuje výživu tkanív, pomáha pri liečbe osteoporózy a má vynikajúce hojivé účinky.  Balíček je navyše doplnený o uhličité plynné kúpele, ktoré zvyšujú tvorbu bunkového cukru, zlepšujú prekrvenie mozgu, srdcového svalu, končatín, klesá krvný tlak i opuchy.  Masáž zlatom a klasická masáž je potom už len čerešničkou na torte pre vaše znovuzrodené telo.

Lednice na Morave

Jednodňové kúpele

Lednické kúpele najnovšie pripravili ambulantné balíčky pre tých, ktorí sú neustále v kolotoči povinností. Balneo prevádzka je otvorená denne, vrátane víkendov a sviatkov, a možno si tak naplánovať tieto nové ambulantné balíčky. Stačí sa len telefonicky objednať a dopriať si na hodinku či dve poriadnu relaxáciu. Napríklad balíček Kleopatra. Tento magický rituál krásy bude pre všetky dámy výborným darčekom. Nájdete v ňom kúpeľ kráľovnej, masáž, telový píling, zábal a olejovú starostlivosť. Krásnym doplnkom k balíčku je výdatný obed v kúpeľnej reštaurácii a sada telovej kozmetiky značky Afrodita, ktorá si vás podmaní svojou nádhernou vôňou.

Lednice na Morave

Dámska jazda

Perla pozýva všetky slečny, dámy a panie na nový pobytový balíček Dámska jazda, ktorý ponúka masáže, kúpele, telové masky a báječný relax v kombinácii s nádherným okolím Lednice. Oslavujete narodeniny, rozlúčku so slobodou, alebo si chcete len tak odpočinúť s kamarátkami? Dámska jazda bude tá pravá voľba pre vašu relaxáciu.

Lednice na Morave

Májová slávnosť

Kúpeľný dom Perla srdečne pozýva 2. mája 2020 na otvorenie kúpeľnej sezóny. Čaká vás žehnanie prameňa, jarmok, prehliadka veteránov, kultúrne a hudobné vystúpenie a mnoho ďalšieho. Vstup je zdarma.

Lednice na Morave

Bol tohtoročný Ježiško štedrý? Vychutnajte si jeho nádielku v rozprávkových Lázních Lednice!

Vychutnajte si pohodou a relaxáciou nabité pobyty v Kúpeľnom dome Perla. Práve v januári si zabezpečíte pobyty za mimoriadne ceny.  Navštívte webové stránky alebo facebook Lázně Lednice, kde pravidelne pribúdajú nové informácie z priestorov kúpeľov. www.lednicelazne.cz Nebojte se napísať email na recepciu Perly, radi vám pošlú aktuálnnu ponuku.      

Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, Břeclavská 700, 691 44 Lednice, tel.: 519 304 811, 724 730 804