Senzuálna masáž

Viete, ktoré dotyky ho dostanú inam?

Nie, teraz nemyslíme sexuálne vzrušenie, ale nevinnú senzuálnu masáž, ktorá dokáže vášho partnera odpútať od každodenných povinností. Doprajme mu relax, oživme jeho zmysly a určite sa nám to vráti. Predtým ako príde z práce, pripravme príjemnú atmosféru, ktorú môžeme zvýrazniť jemnou meditačnou hudbou a ezoterickými vôňami. Keď príde – nevrhneme sa neho, ale nežne ho pozveme do spálne. V prvom kole sú však všetky jeho sexuálne aktivity zakázané, rovnako sa kroťme aj my. Isté však je, že takouto masážou jeho libido porastie.

Senzuálna masáž

Začnime od hlavy

Ako na to? Zoberme si trošku príkladov z tradičnej čínskej medicíny. Je založená na fungovaní a toku energií. V prípade mužov je dobré vedieť, že s mužskou sexuálnou energiou a vzrušením je spojená jang energia. Mnoho z kanálikov tejto energie sa nachádza na tvári, preto sa najskôr zamerajme na ňu. Dva prsty každej ruky jemne pritlačíme na jeho spánky – na niekoľko sekúnd súčasne. Pomaly skĺzneme na líca a palcom robímekrúživé pohyby, potom smerujme k brade. Ukazovákom jemne cestujme okolo jeho pier a sledujme jeho reakcie. Avšak pozor – v tejto fáze ho nechajme trpieť – žiadna pusa!

Krk

Väčšina z nás sa vrhá na partnerov krk z bočných strán, avšak skúsme sa zamerať na prednú stranu. Stimulujeme mu takto štítnu žľazu, a tak môžeme ovplyvniť reguláciu telesných funkcií, vrátane energie a sexuálneho „drajvu“. Najskôr prstami sledujme celú prednú stenu krku, zamerajme sa na ohryzok, ale pozor len jemne, aby sme mu nevyvolali nepríjemné pocity. Potom môžeme zapojiť pery a nakoniec jazyk, ktorým mu premasírujeme celu prednú časť krku, najmä v okolí ohryzku a jamky jemnými krúživými pohybmi.

Uši

Na ušiach má azda každý človek erotogénne zóny, a nielen muži. Začnime prstíkmi, jemné stláčanie okrajov ušníc a prechádzanie nimi v tvare písmena C na neho určite zapôsobí. V tomto prípade však platí – čím jemnejšie, tým lepšie, takže dajme do toho všetku svoju nehu.

Dlane

Mimoriadne citlivou zónou mužov sú dlane. Platí to aj v prípade, že má na dlaniach zhrubnutú kožu. Najskôr palcami jemne masírujme chrbát ruky a pomaličky smerujme do vnútra dlaní, kde je najcitlivejšia oblasť. Nevynechajme ani prsty, špeciálne miesta kde sa spájajú s dlaňou a citlivé miestočká medzi jednotlivými prstami. Aj keď nevieme, kde sú dlane a prsty najcitlivejšie, môžeme si to ľahko vyskúšať na sebe.

Chrbát

Nemierime na miesta, kde väčšina klasických masáží chrbta, ale trošku nižšie. Špeciálne senzibilné miesta na chrbte mužov sú kúsok nad zadočkom a potom smerom dole. Je tu aj zdroj sexuálnej energie. Veľmi citlivé miesto sa nachádza na chrbte vo výške bedrových kostí, je tu množstvo nervových zakončení. Zohrievajme mu toto miesto vlastným teplom a pridajme jemnú a pomalú masáž palcami.

Nohy

Podobne ako dlane, veľmi citlivé sú aj nohy. Najmä chodidlá, ale nevynechajte ani miesta pod kolenami zozadu. Pozor však na to, aby sme neprešli od senzuálnej masáže ku štekleniu, pretože tieto miesta sú na to veľmi háklivé, ale šteklenie nie je teraz naším cieľom. Zvládneme to jemnými pohybmi jedným alebo dvoma vystretými prstami cez stred chodila, potom od každého prsta cez stred smerom k päte a jemnou krúživou masážou. Jamôčky zozadu kolien osviežime láskaním jazykom.

-sz-

Save