20. 2. 2019
wwwww
Lívia
wwwww
omene

Meno Lívia pochádza z latinčiny a v preklade znamená  modrastá, farba olova. Lívie sú veľmi inteligentné, šarmantné a ctižiadostivé ženy.  Tieto na pohľad krehké bytosti sú v skutočnosti sebavedomé bojovníčky, ktoré sa nikdy nevzdávajú a tvrdošijne uskutočňujú všetky svoje predstavy a ciele.

Lívia

Sú to rodené vodkyne, nedajú sa len tak ľahko ovplyvniť, vždy a v každej situácii sa dokážu vynájsť. Majú pozoruhodnú inteligenciu a dokonalú pamäť. Sú veľmi zodpovedné, perfekcionistky, usilujú sa dostať vždy k jadru problému a nájsť to najlepšie riešenie. Lívie sú však aj citlivé bytosti s bohatou fantáziou, často obdarené umeleckým talentom. Ich život je zaujímavý, plný zážitkov a zmien. Milujú spoločenské podujatia, s noblesou zvládajú spoločenskú  etiketu, sú očarujúce hostiteľky.  Tieto ženy majú veľký zmysel pre priateľstvo, sú spoľahlivé a verné priateľky. V láske sú prekvapujúco nesmelé a zraniteľné. V partnerskom vzťahu  sú oddané,  milujúce a verné manželky. Svoju rodinu nesmierne milujú, no vždy si chránia aj svoju osobnú slobodu a  ani od najbližších si nedajú „narušiť svoje kruhy“. Lívie ovplyvňujú  planéty Mars, Mesiac, Venuša a Urán, ich šťastné farby sú ružová, biela, žltá a fialová.

Čo znamená Váš dátum narodenia?
odni

20. február

Ste slobodomyseľný a nezávislý človek, nerád plánujete a konáte podľa nalinkovaného harmonogramu,  neznášate manipuláciu  a kritiku. Ste mimoriadne vnímavý, dokážete sa ľahko vcítiť do myslenia a citov druhých ľudí, ste veľmi starostlivý, tolerantný a láskavý človek, výborný diplomat s mimoriadnym darom slova.

20. február

Viete si získať a zaujať ľudí svojou charizmou, zmyslom pre harmóniu a súcitnosťou. Aj pre tieto vaše vrodené dispozície  ste predurčený vynikajúco riešiť spory, môžete sa stať skvelým moderátorom alebo  politikom. Máte rád dobrodružstvo, cestovanie, poznávanie nových ľudí. nemali by ste však zneužívať svoj šarm vo svoj prospech. Niekedy máte nereálne predstavy o živote a možnostiach a schopnostiach iných ľudí.  Zbytočne sa preto prestávate ovládať, ste netrpezlivý,  náladový a podráždený.

Ryby (20. február – 20. marec)

Tomuto znameniu, charakteristickému výraznými mystickými sklonmi vládnu Neptún a Jupiter. Ľudí, narodených v tomto znamení priťahuje voda, povahovo patria k melancholikom až cholerikom. Sú nábožensky založení a inklinujú k samote. Ich chôdza je pomalá, malátna, rovnako aj držanie tela je ohnuté, bez energie. Ich tvár má široké čelo a pôsobí ospalo. Pri rozhovore pôsobia často ako neprítomní, ale sú veľmi citliví. Bývajú nerozhodní, plachí, ťažkopádni, nemávajú priateľov. Sú skôr pesimistami ako optimistami. Majú však úžasnú schopnosť abstrakcie, ich myslenie je romantické, naplnené snením, utópiou a fantáziou.

RybyPovaha:

Ryby sú zvyčajne hanblivé a pôsobia zakríknuto. Neradi sa zoznamujú s novými ľuďmi. Ich život neraz vyzerá ako vnútorný boj, pretože svoje schopnosti len málokedy dokážu uplatniť. Sú vážni, tvrdohlaví a často poznačení pocitmi neschopnosti. Keďže sú obetaví. Často ich iní ľudia využívajú. I keď majú veľké ideály, nikdy sa k ním nedopracujú, pretože nemajú dostatok energie a tvrdosti, aby v existenčnom zápase dokázali uspieť. Utiekajú do sveta fantázie, boja sa reálneho života.

Práca:

Keďže ľudia, narodení v tomto znamení sú samotárski, chýba im sila presadiť sa, často majú problém s uplatnením. Na vedúce miesta sa nehodia, nie sú dosť odvážni a rázni. Zväčša sa nájdu v profesiách, ktoré vyžadujú trochu obety – v zdravotníctve, charite. Niekedy sa venujú hypnóze a rôznym mystickým záležitostiam a okultným vedám. Nájdeme ich aj v reštauráciách, laboratóriách, či v obchodoch s nápojmi. V práci a v celom živote im pomáha skvelá intuícia.

Zdravie:

Ryby veľmi citlivo reagujú na všetky vonkajšie vplyvy, veľmi intenzívne vnímajú fyzickú bolesť. Majú sklon k zníženej imunite, ochabnutosti, často sú chorľavé od ranného detstva. Neraz podľahnú neurózam, psychózam, závislostiam – majú sklon k alkoholizmu. Najcitlivejšie časti ich tela sú nohy, bývajú náchylní na ochorenia žliaz a miechy.

❤️Najobľúbenejšie drahokamy – kamene dúhových farieb, krištáľ

❤️Najobľúbenejšie farby – ostré a dúhové farby, farby mora

❤️Najobľúbenejšie z prírody – vodné tvory, chameleóny, jašterice, ostrovy, prímorské oblasti, osamelé miesta, vodné ruže, snežienky, konvalinky

❤️Najobľúbenejšie predmety a koníčky – sakrálne umenie, kláštory, sanatóriá, mystika, parapsychológia, ľudové liečiteľstvo

❤️Najšťastnejší deň – pondelok

❤️Nešťastné dni – posledné dni v týždni

Osobnosti, narodené v tomto znamení: Victor Hugo, Fryderik Chopin, Pavol Dobšinský, Albert Einstein, Galileo Galilei, Elizabeth Taylorová, Jozef Kroner

Manželstvá Rýb

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu sú veľmi nežní a citliví. Pre ľudí narodených v tomto znamení platí, že majú vrodený cit  pre spolužitie s iným človekom.

Manželstvá RýbŽeny – Ryby a sú mimoriadne rodinne založení. Vyberajú si radšej život vo dvojici, aj keď majú radi samotu. Sú prispôsobiví a najlepšie si rozumejú so znameniami, u ktorých nachádzajú harmóniu a pokoj – s Kozorožcami, Býkmi, Rakmi, Škorpiónmi, ale predovšetkým s Rybami. Úplne nepriaznivé môže byť pre Ryby spojenie s ľuďmi narodenými v znamení Strelca, Blížencov a Panny.

Muži – Ryby bývajú dobrí manželia, ktorí túžia po harmonickej rodine ako oáze pokoja a istoty. Svoje deti majú veľmi radi a manželke bývajú verní po celý život.  Muži narodení v tomto znamení nemajú ambíciu vládnuť a vyberajú si ženy s veľkou energiou a pevnou vôľou, keďže oni sami bývajú dosť pohodlní a nerozhodní. Nevera manželky ich však nesmierne raní, ale napokon jej zvyčajne dokážu odpustiť, pretože sa neradi rozvádzajú.

Ženy – Ryby vidia zvyčajne v manželstve svoje hlavné poslanie a preto sa aj vydávajú dosť skoro. Majú zmysel pre rodinu a túžia po silnom jedincovi, ktorý ich bude ochraňovať a ktorému ony môžu slúžiť. Tieto ženy sú vernými manželkami a starostlivými matkami, sú veľmi jemné. Ich výchova nie je prísna – snažia sa nájsť vždy strednú cestu medzi prísnosťou a láskavosťou. Občas u nich možno pozorovať sklon k pohodliu a bezstarostnosti. Muži aj ženy narodení v znamení Rýb si svojich partnerov vážia, podporujú ich schopnosti a pre dobro rodiny sa dokážu neraz celkom nezištne obetovať.

Láska Ryby

Ľudia narodení v znamení Rýb nedávajú svoju lásku tak ľahko najavo, akoby nemali odvahu odhaliť svoje city – často dlho milujú len platonicky. Napriek tomu sú veľmi nežní a citliví. Keďže do svojich ľúbostných vzťahov vkladajú veľa emócií, ich vtťahy bývajú komplikované. Málokedy urobia prvý krok, alebo sa naň dlho odhodlávajú.

Láska RybyMuži – Ryby

Sú schopní ženu, ktorá je objektom ich túžob, donekonečna obdivovať a zbožňovať a pritom jej to vôbec nemusia dať najavo. Lásku často prežívajú vo  vlastných predstavách a mnohí z nich sa pre ženu dokážu úplne zničiť. Niekedy sa však stáva aj to, že keď objekt svojich záujmov získajú, strácajú oň záujem. V sexuálnej oblasti sú muži – Ryby veľmi aktívni a dokážu ženy urobiť šťastnými. Sex je pre nich veľmi dôležitý. Ak nejakú ženu milujú, dokážu sa pre ňu veľmi trápiť a boja sa, aby ju nestratili. Ako keby vo chvíľach najväčšieho šťastia mysleli na to, čo by bolo, keby… Nikdy nie sú neverní a nevera partnerky by ich veľmi ranila.

Ženy – Ryby

Ženy narodené v znamení Rýb sa často rozhodujú medzi rozumom a citom. V citoch bývajú ľahko zraniteľné a mnohí muži ich preto túžia utešovať a rozmaznávať. Vedia sa dobre prispôsobiť situácii, aj nálade v spoločnosti. Túžia po láske a ak nájdu toho pravého, milujú ho vášnivo a oddane. Ak ich citový život ostáva nenaplnený, môžu podliehať depresiám. Keďže veľmi túžia po tom, aby ich niekto utešoval a chránil, inštinktívne si vyberajú starších partnerov, u ktorých nájdu bezpečie a istotu. Odvďačia sa mu svojou nežnosťou. Sexuálnymi problémami sa príliš nezaoberajú, zvyčajne ostávajú verne pri jednom mužovi po celý život.

Jemné a citlivé Ryby

Jemné a citlivé RybyĽudia narodení v znamení Rýb sú veľmi citliví a zraniteľní. Nemajú radi skúposť, zosmiešňovanie a hádky. Ak nebudete dbať na ich názor, budete im nepretržite oponovať na verejnosti, opravovať ich a kritizovať, s najväčšou pravdepodobnosťou sa poobzerajú po nejakom inom partnerovi. Ryby rady konajú  iniciatívne. Ak však nedostanú ihneď odpoveď, tak sa stávajú netrpezlivé.  Majú sklony k tajným stykom, najmä s vydatými ženami. Ideálnym partnerom pre muža – Rybu je žena so silnou sexuálnou túžbou, ktorá má už určité skúsenosti. Ak ju miluje, je ochotný splniť jej aj tie  najzvláštnejšie želania – hoci aj milovanie v trojici… Veľkú pozornosť venuje predohre, ktorú si rád vychutnáva. Na partnerkách ich priťahujú prsia, s ktorými sa dokážu dlho maznať.  Muž – Ryba  ženu jemne hladí, manuálne dráždi, masíruje, vášnivo bozkáva.  Patrí k mužom, ktorí sa pre zvýšenie rozkoše nebránia vyholiť sa, obzvlášť oblasť semenníkov a ešte si pred stykom v rámci masáže nechávajú olejíčkom alebo gélom natierať tieto citlivé miesta.Veľmi ich vzrušuje manuálna masáž ich penisu, najviac citlivá je horná časť. Rád se miluje so ženami v pančuchách, vzrušujú ho ženské nohy a predovšetkým prsty na nohách.

Save

Save

Ryba sníva, túži a trpí

Ryby sú rady iniciatívne, ale ak nedostanú odpoveď, stávajú sa netrpezlivé. Majú sklon k tajným stykom, najmä so zadanými. Ideálnymi partnermi sú pre nich milenci so silnou sexuálnou túžbou, ktorí už majú určité skúsenosti. Ich sexualita býva poznačená fantazírovaním a rozkoš sa u nich často snúbi s troškou utrpenia. Je to najprotirečivejšia osobnosť zverokruhu. Ľudí narodených v znamení Rýb priťahujú dominantní partneri, a pritom túžia po romantickom večeri pri svite Luny. Láska je pre nich niečo ako otáčavé dvere, ktoré môžu viesť všelikam…

womangalérie VŠETKY