Strelec na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

tak a máme tu február! Tento mesiac je síce najkratší v roku, ale nesie sa v duchu viacerých sviatkov. Prebieha obdobie Fašiangov, 2. februára máme Hromnice, ale v starom pohanstve bol tento deň významný sviatok, ktorý sa nazýval Imbolc. Jeho patrónkou bola bohyňa Brigitte – ochrankyňa pastierov, ovečiek a svetla. Naši predkovia verili, že keď jej nechajú misku s mliekom na dvore, tak zvieratká budú zdravé a bude o ne dobre postarané. Rovnako tak verili, že takto si zabezpečia bohatú úrodu.

14. Februára, máme sviatok všetkých zamilovaných – Deň svätého Valentína. O jeho histórii sme už písali dávnejšie, ale teraz Vám skôr chceme prezradiť jeden starý rituál lásky, ktorý môžete urobiť vo fáze pribúdajúceho mesiaca, a to najlepšie v piatok (toho roku konkrétne po Valentínovi, 15. februára). K tomuto rituálu si zapáľte červenú sviečku a pripravte si červenú stužku alebo motúzik. Zapáľte si vonnú tyčinku alebo iné kadidlo, ktoré symbolizuje vôňu lásky (škorica, pačuli, mošus, ylang-ylang…). Keď si zapálite sviečku, zoberiete si červenú stužku alebo motúzik do ruky, urobíte prvý uzol a poviete:

„ V mene Venuše by som chcel/chcela, aby sa do mňa (vyslovíme meno milovanej osoby) do mňa zamiloval.“ Potom urobíme ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som veľmi milovať a uctievať.“ (zase povieme meno konkrétnej osoby) Potom urobíme na stužke ďalší uzol a povieme: „Chcel/chcela by som, aby srdce (vyslovíme meno milovanej osoby) sa rozhorelo len pre mňa.“ Takto si ešte treba urobiť ďalšie štyri uzly a sformulovať si svoje želania týkajúce sa tejto osoby podľa vlastného uváženia, ale pozor: Priania nesmú byť negatívne  a nesmú nikomu škodiť. Nesmie byť napríklad vyslovená taká formulácia, aby vaša vytúžená osoba opustila niekoho, s kým žije v šťastnom zväzku…! Stužku nakoniec dobre utiahnete a dáte si ju pod vankúš. Sviečku hodíte do živej vody, aby oheň zhasol. (Určite sviečku nesfukovať!)

Týmto rituálom môžete prebudiť viac vášne a lásky v osobe, ktorú milujete. Tak Vám prajeme veselý február, plný zábavy, tanca a lásky. A tak sa staň.

Vaša Katarína

Strelec na mesiac novemberStrelec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Strelci, dlho a trpezlivo ste čakali na tú správnu osobu, ktorá sa vám vo vašom živote aj onedlho objaví. Ale bude to niekto, kto hneď na prvom rande nevyleje svoje srdce. Je to človek, ktorý je veľmi opatrný a hľadá trvalý a vážny vzťah. A práve preto bude trošku skúšať vašu trpezlivosť, aby vás spoznal. Ale nebojte sa, pri vašom ohnivom vyžarovaní sa ošúpe ako cibuľa a nakoniec bude aj tak na vás, kam to ďalej povedie… J

Zadaní Strelci, váš vzťah prešiel ťažkou skúškou, ale netýkalo sa to vašej lásky, ale vonkajších vplyvov a okolností. Prichádza obdobie, že ešte ani sami neuveríte, že tornádo problémov pomaly okolo vás utíchlo… Tento rok vám vynahradí všetky tie skúšky, ktorými ste prešli v predchádzajúcom období. Budete sa venovať jeden druhému, vaša láska ešte zosilnie, odzrkadlí sa to aj na pracovnej aktivite a budete mať pocit, že ste ešte viac prepojení ako kedykoľvek predtým. Užívajte si tieto šťastné chvíle, jeden druhého, cestujte a neprestávajte sa rozprávať.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti v tomto období choďte v pomalšom, ale v istom tempe. Nerobte žiadne závažné rozhodnutia, nemeňte prácu – aj keď to teraz tak nevyzerá, z minulosti nejaká záležitosť, s ktorou by ste už ani nepočítali, sa môže obnoviť a finančne vás zahojiť. Ak chcete robiť vážnejšie zmeny v oblasti práce a kariéry, druhý polrok vám v tomto viac vyjde v ústrety.

Zdravie:

Dajte si pozor na ústnu dutinu, na zuby, či na zápaly v ústnej dutine – nič nepodceňujte. Používajte na kloktanie šalviovú tinktúru.

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY