Strelec na mesiac február

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

január nám preletel ako šibnutím čarovného prútika, a máme tu február, druhý mesiac v roku. Je zaujímavý sviatkom svätého Valentína, dňom všetkých zaľúbených, ale v plnom prúde nám beží ešte stále aj plesová sezóna a s ňou súvisiaci čas Fašiangov. Keďže každá z nás chce byť očarujúca pre svojho partnera, dovoľte nám, aby sme dámam každého znamenia okrem prognózy na mesiac február poradili aj špeciálnu vôňu alebo esenciu, ktorá doplní ich osobné kúzlo a zahalí ich do tajomného závoja zvodnosti a vábenia.

Strelec na mesiac novemberStrelec

Láska a vzťahy:

V láske vás čaká krásne a harmonické obdobie, Nezadaných môžu stretnúť romantické zoznámenie – ako vystrihnuté z románuJ Navyše, na mieste, kde by to vôbec nečakali. A zadaní prehĺbia svoj vzťah spolupatričnosťou a dôverou jeden k druhému.

Kariéra a financie:

Strelci, v prvom rade sa postarajte o to, aby vám boli doplatené finančné prostriedky za vašu prácu, ktorú ste v minulosti poctivo odviedli. Potom porozmýšľajte, akým smerom by ste sa chceli uberať, alebo aké zmeny by ste chceli urobiť, aby ste sa v pracovnej oblasti cítili komfortne. Na realizáciu týchto vašich plánov je vynikajúci mesiac jún.

Zdravie:

Dávajte si pozor na ramená – či už ide o zápalové ochorenia, alebo motorické poškodenia.

Vaša špeciálna vôňa (esencia) zvodnosti:

Čierne ríbezle a ylang – ylang

Jasnovidka Katarína exkluzívne vyložila karty práve pre Vás.

Aj vás zaujímajú otázky, na ktoré vám nikto nevie dať odpoveď? Chceli by ste sa dozvedieť, čo vás čaká v oblasti lásky, zdravia, či kariéry? Alebo iba tak trochu nazrieť do tajomnej budúcnosti a poodhaliť závoj tajomstiev, ktoré pred vami skrýva?

Jasnovidka Katarína vám odpovie i poradí…
♥ Veštenie z cigánskych kariet
♥ Druidský tarot
♥ Keltská biela mágia
♥ Nahliadnutie do minulých životov
♥ Duševná kozmetika
♥ Eneagramy (Výber správneho životného partnera a    kariéry na základe osobného čísla)
♥ Škola veštenia
♥ Ezoterický program na firemné večierky

V prípade, že sa chcete dozvedieť o svojej budúcnosti viac, konzultácie si môžete dohodnúť na čísle: 0911 228 814. Konzultácie a veštenie len osobne

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY