Strelec na mesiac november

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

sme na prahu sychravej jesene  a onedlho už prevezme svoje žezlo pani Zima. Všetci vieme, že tento čas môže pôsobiť depresívne, vyčerpávajúco a to najmä kvôli tomu, že nám odchádza blahodarná sila slnka. A keďže sa už nedá toľko chodiť von, na prechádzky, radi by sme každému znameniu chceli poradiť,. akým spôsobom by ste si mohli dobiť svoju vlastnú silu. V našom energetickom batôžteku bude pre každé znamenie jeden drahokam, hoci aj vo forme šperku, ktorý môžete nosiť. Okrem toho predmet z kovu, ktorý môžete mať položený na nočnom stolíku alebo na pracovnom stole, alebo jednoducho tam, kde Vám to vyhovuje a energeticky sedí. Poradíme vám aj to, aká farba by Vás povzbudila a pohladila Vašu dušu v tomto čase (môže to byť oblečenie, módne alebo bytové doplnky, sviečky, hrnčeky, či iné predmety…).

A na uvoľnenie tela, duše a mysle Vám prezradíme, aký kúpeľ si pripraviť.

Tak Vám prajem, aby ste si v tomto, hoci občas aj trochu pochmúrnom období, našli svoje vnútorné šťastie.  A tak sa staň! 😇

Vaša Katarína

Strelec:

Strelec

Láska a vzťahy:

Nezadaní Strelci, v tomto období máte silnú potrebu s niekým vážnejšie zdieľať svoj život, cítite sa už trošku unavení, že ste na všetko sami a osud vám toto želanie okolo vašich narodenín splní. Ste posledným znamením ohňa, zachovajte chladnú hlavu a zistite si okolo tejto osoby viac (minulosť, spôsob života, jeho prácu a podmienky bývania). Ak by vám náhodou niečo nesedelo, verte svojej intuícii a vyhnite sa problémom. Potom najneskôr do februára roku 2019 tá spriaznená veselá duša vám vstúpi do života.

Zadaní Strelci, tým, že ste veľmi oddané a dobré duše, ste so svojím partnerom v symbióze, aj keď tá rola ťahača prischla vám. Ešte do konca roka sa budú riešiť nejaké rodinné záležitosti, kde bude potrebná vaša sila, ale odmena príde už od nového roku, keď sa všetko upokojí a partner vám bude chcieť vrátiť vašu obetavosť v podobe hlbokej lásky a prevezme na svoje plecia časť aktivít, týkajúcich sa povinností v rámci rodiny. Bude sa vás snažiť rozmaznávať a viac pocítite jeho vďaku.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti  by ste mali tiež viac zabojovať, aby sa presadili vaše názory, aby ste neboli v tieni niekoho, kto žne za vašu prácu vavríny. Do konca roka si treba sadnúť s vašimi nadriadenými za rokovací stôl a otvorene sa porozprávať o tom, že ste ochotní dávať energiu ďalej do práce, ale nie na úkor seba. Ak sa dohodnete, čaká vás plodné pracovné obdobie.

Zdravie:

Nepodceňujte symptómy kŕčov v nohách alebo stratu citlivosti končatín. V tom prípade, ak je pre vás bolesť nepoznaná a netypická, navštívte neurológa, užívajte magnézium a zakomponujte si do potravín pohánku.

Váš energetický batôžtek:

Šperk:  topás

Predmet pre šťastie z kovu:  cín

Farba: tmavomodrá alebo fialová

Upokojujúci kúpeľ by mal obsahovať: ružový olej

Strelec na mesiac október

Jasnovidka Katarína. Veštenie, Cigánske karty. Druidský tarot, Rituály, Čistenie. Wicca prírodná mágia. Škola mágie. Spoločenské akcie. Kontakt: 0911 228 814

Save

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY