Strelec na mesiac september

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

verím, že Vám slnečné lúče predchádzajúcich mesiacov priniesli plno dobrej energie a nabili Vás nielen príjemnými zážitkami, ale aj dobrou náladou, vďaka ktorej bude život krajší. A nielen ten Váš, ale aj život ľudí, ktorých máte vo svojej blízkosti, alebo s ktorými len tak náhodne prídete do kontaktu a urobíte im krajší deň. Želám Vám krásny september a dni plné slnka a dobrých ľudí.

Jasmína

Strelec na mesiac septemberStrelec

Láska a vzťahy

Septembrové dni prinášajú veľa možností na stretnutia, zoznámenia i zaľúbenia. A toto sa týka rovnako zadaných i nezadaných Strelcov. Čo sa však má stať, stane sa, preto nevenujte pozornosť rôznym intrigám a závistlivým reakciám, ktoré by mohli okolo vašej osoby vzniknúť. Mnohí zo Strelcov sa možno vášnivo zaľúbia a potom im bude ťažké tráviť zrazu čas bez svojho miláčika a zápasiť s realitou všedných dní. Napokon, práve tá prinesie plno povinností, ktoré bude treba splniť,  takže budete mať pocit, že čas sa splašil a vy už vôbec na nič nemáte čas. Napriek všetkému, nájdite si čas pre svojich blízkych a venujte sa im, kým sa dá a kým to život a okolnosti umožňujú. Partner i rodina vám budú za to vďační.

Mimochodom, v tomto období vám nebude chýbať ani mimoriadna výrečnosť  a čaro osobnosti, takže zažiarite všade, kde sa objavíte.

Kariéra a financie:

Tento mesiac máte šancu postúpiť vyššie a byť úspešní. Ak sa niekde koná konkurz a máte o miesto záujem, určite sa prihláste – máte šancu uspieť !Povinností bude veľa, tak sa pustite do plnenia úloh a snažte sa dodržiavať termíny. Pokiaľ ide o peniaze, nerozhadzujte a myslite na to, že bude vhodné mať aj nejakú finančnú rezervu na nepredvídané veci. Malé radosti si však dopriať môžete.

Zdravie:

Vysoké pracovné nasadenie a množstvo povinností môžu mať za následok zvýšenú únavu – nezabúdajte na oddych, dostatok spánku a dobre vám urobia aj kúpele s pridaním byliniek, ktoré vám doplnia energiu. Mimochodom, v tomto období vám nebude chýbať ani mimoriadna výrečnosť  a čaro osobnosti, takže zažiarite všade, kde sa objavíte.

Čo vám radia víly?

Vaše priania sa zhmotňujú

Napriek tomu, že zatiaľ ešte nemáte hmatateľné dôkazy o tom, že to, po čom túžite a o čo ste prosili a čo si želáte, sa začína plniť, verte, že vaše želania a sny sa začínajú plniť. Zachovajte si svoju vieru a otvorte dvere svojim túžbam.

Save

Save

znamenieStrelec

Strelec (23. november – 21. december)

Manželstvá Strelcov

Láska Strelec

Vášnivý Strelec

Zvedavý a prelietavý Strelec

womangalérie VŠETKY