Jesenné topánkové trendy

Baklažánová a kamene!

Máte chuť vyniknúť? Vyberte si správne topánky!
Ak chceme vyniknúť a očariť okolie svojim osobitým prístupom k obliekaniu, mali by sme si zvoliť aj vhodnú zaujímavú obuv. Veľkým lákadlom pre sebavedomé a samostatné ženy sú originálne topánky, ktoré ponúka jesenno-zimná kolekcia značky Desigual. Nová kolekcia ponúka z každého rožka troška a skutočne prináša široké spektrum možností – od nezvyčajných topánok na slávnostné a spoločenské chvíle, cez obuv ma šport a voľný čas až po luxusné novinky zdobené kameňmi Swarovski.

Jesenné topánkové trendyPre odvážne, romantické i sofistikované ženy
Jesenné kolekcie prinášajú ešte väčšie možnosti ako tie predchádzajúce. Hlavným prvkom je rôznorodosť, a to sa týka aj topánok, takže je veľmi málo pravdepodobné, že by si niektorá z nás nenašla obuv podľa svojho gusta a potrieb. Nová kolekcia značka Desigual podľa svojich tvorcov vyhovie tým ženám, ktoré milujú zábavu, sú odvážne a mladé srdcom, a to bez ohľadu na reálny vek. Pre ne sú ako stvorené tie najodvážnejšie vzory. Bez potešenia neodídu ani veľmi romantické ženy, ktoré uprednostňujú skôr sladší neformálny štýl. Čerešničkou na torte sú však topánky určené pre sofistikované ženy, ktoré milujú trendy a štýl.

 Materiálové inovácie
Jesenno-zimná kolekcia prináša aj veľmi zaujímavé materiálov inovácie. Nové materiály – neoprén, nylon umožnili dať topánkam prekvapujúce tvary a možnosti. Lodičky s nižším opätkom potešia všetky mestské ženy, ktoré milujú pohodlné nosenie a nechcú sa vzdať štýlu. Kolekcia, ktorú navrhol Christian Lacroix prináša zaujímavú hru materiálov. Stretávajú sa tu semiš, koža i hodváb.

Ani na jeseň bez kryštálov
Aj v jesenno-zimnej kolekcii prichádzajú modely, ktoré obsahujú kryštály Swarovski. Tieto kryštáli znamenali veľký úspech najmä na koženej obuvi. V sezóne jeseň – zima sa do popredia dostávajú známe motívy z oblečenia, ktoré kopíruje obuv, a to s jednoduchým cieľom: dokonalé zladenie od hlavy po päty. Z farieb sa objavujú studené i teplé tóny. Objavíme tu najmä zelenú, modrú a červenú farbu. Tou najdôležitejšou v novej sezóne však je baklažánová.

Pre športovejšie typy a na voľný čas
Nemusíme byť úplne športovým typom na to, aby sme mali rady obuv na voľný čas. Nakoniec, tá je dôležitá pre každú ženu. Mala by byť v prvom rade príjemná, pohodlná a ľahká, to však neznamená, že nezaujímavá. V novej kolekcii značky Desigual nájdeme modely na tréning, ale aj kúsky, ktoré sú stvorené na voľný čas v meste – ako ideálny doplnok k športovo ladenému outfitu. Výrazná podrážka samozrejme nesmie chýbať.

Aj gumáky sú trendy – ak si vyberieme správne!
V kolekcii nájdeme aj netradične zdobené praktické topánky, ktoré nás ochránia pred dažďom vetrom a prvým mrazom. Aj gumáky môžu vyzerať úplne inak ako zvyčajne a môžu sa stať módnym doplnkom!

-sz-