V štýle SAFARI

Aj vy si pamätáte, keď bol safari štýl veľmi obľúbený a jednoducho každá sme museli mať blúzku či sukňu vo farbe khaki? Je to to opäť a povýšené na inú úroveň!

Návrat safari

Toto leto bude opäť v znamení návratu nadčasového, a ako sa ukazuje, aj nesmrteľného SAFARI trendu. Farby púšte, doplnky vo vojenskom štýle a dôraz na praktickosť preniknú do každého kúsku outfitu. Pozitívne na oblečení tohto typu je, že ho využijeme v každej sezóne nielen v lete. Safari blúzky a košele sa dajú skvele kombinovať a akýmikoľvek nohavicami, dokonca v zime si môžeme obliecť pulóver i pod ne. 

Iné ako kedysi

Nové modely sú obohatené o prekvapivé a osviežujúce futuristické prvky, takže nemusíte mať obavy, že budete vyzerať ako z osemdesiatych rokov. Popri béžovej a khaki úlohu v tomto štýle dnes zohrávajú aj neónové odtiene, ktoré celkový look posúvajú na novú úroveň. Strihy sú rôznorodé, s dôrazom na využitie nielen počas dovolenky. Na prvom mieste je pohodlnosť oblečenia, nielen vďaka príjemným strihom, ale aj výberom použitých materiálov.

Potlače, bez ktorých to nejde

Safari štýl sa veľmi dobre kombinuje so zaujímavými potlačami. Aké vzory na oblečení poletia tento rok? V prvom rade sú to potlače plameniakov, exotické motívy, kvetinové potlače – všetko v žiarivých farbách. Tieto vzory sa objavujú nielen na topoch či šatách, skvele vyzerajú aj na plavkách a doplnkoch. Ak sa lepšie cítime v celých plavkách ako v dvojdielnych, zvoľme si také, ktoré vyniknú farebnosťou potlačou alebo prekvapivým strihom.

Nezabudnime na ochranu očí

Aj slnečné okuliare môžu byť veľmi sexy a originálne! Toto leto okrem výrazných rámov mačacieho tvaru poletia rámy s výrazným vzorom. Na to aby tigrovitý či rastlinný vzor na okuliaroch vynikol mali by mať hrubý rám – aspoň v niektorých častiach. Skúšajme a určite nájdete tie, ktoré nám skvele „seknú“!

Foto: SiNSAY