SPÄŤ
Oblečenie

Už máte rifľovinu s výšivkou? Najvyšší čas si ju zaobstarať!

Od: Henrieta Karabova 7.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Výšivky už dávno nie sú  len znakom charakterizujúcim folklór. Vo svetovej móde sa vyskytujú čoraz častejšie a v rôznych podobách. Vnášajú momenty ženskosti či dievčenskosti aj do drsných outfitov, zjemňujú, vytvárajú  zaujímavý hraví kontrast. Čo poviete na rifľovinu s výšivkou – ruže akoby z babičkinho obrusu či vyšívané geometrické vzory?

rifľovinu s výšivkou

Kombinácia materiálov nie je všetko

Keď sa do jesenného outfitu pridá nádych romantiky – vzniknú skutočne dievčenské a pútavé outfity. Ak ku kombinovaným materiálom pridáme ešte aj zaujímavé výšivky vychádzajúce z rôznych kultúrnych tradícií a národov, dosiahneme veľmi žiadaný moderný look. Výšivky – či už kvety alebo geometrické vzory vo sviežich a pestrých farbách najlepšie vyniknú na rifľovine. Výšivky a potlače červených ruží sa stretávajú s čipkou a spolu so zemitou paletou farieb tvoria úžasný výsledok. Nosia sa nielen na vestách a bundách, ale aj na nohaviciach. Pôsobivé sú s pletenými alebo flanelovými doplnkami.

Srihy a jedinečnosti

Pokiaľ ide o strihy veľmi zaujímavo pôsobia džínsové nohavice vreckami nasadenými vpredu, na ktorých je kvetinová výšivka. Môžete ich nosiť k čomukoľvek – k elegantnej blúzke alebo športovému pulóvru. Efekt dotvára opasok z rifľoviny, ktorý si môžete uviazať na mašličku. Ak sa vám nepáčia vzory pripomínajúce folklór, siahnite na rifľovinu s jednoduchými  vyšívanými vzormi, ktoré sa hodia čo najviac k vášmu naturelu. Veľmi pôsobivý je tiež kožušinový golier v zaujímavej farbe nasadený na rifľovej bunde.

Skvelé nápady na rifľovinu s výšivkou

Z doplnkov sa do módy „tvrdších“ dievčat dostávajú čierne „obojky“ obopínajúce krk. I tie môžu byť vyšívané alebo zdobené aplikáciami. A ešte jeden šik tip: Namiesto opasku do riflí použite pestrofarebnú šatku, môžete dokonca aj so strapcami, uvidíte ten efekt!

-sz-

Foto: Desigual,

womangalérie VŠETKY