Na vysokej nohe s manažérkou Miškou

Hovorí sa, že každá žena by mala vlastniť aspoň jedny topánky na opätku. Alebo aspoň jedny v každej farbe? Ak je vám toto tvrdenie blízke, inšpirujte sa výberom našej dnešnej fashionistky.

Michaela pracuje v administratíve. Má na starosti vybavovanie reklamácií a jej zamestnanie je tak viac-menej sedavé. Vďaka tomu si však môže dovoliť stráviť celý deň na ihličkách, ktoré miluje.

Na vysokej nohe
Michaela

„Páčia sa mi hlavne topánky na vysokých podpätkoch – asi tak podľa hesla „čím užšia ihla na podpätku, tým lepšie.. ? V zásobe mám aj jeden pár takých tichošľapiek, ale to len pre prípad, že treba niekam utekať.“

Kto tento týždeň testuje?

? Módna sezóna: Jeseň

? Dnes testuje: Michaela

? Topánky: Lasocki – kožené čižmičky na opätku, 69,95 eur a čierna kabelka Jenny Fairy, 29,95 eur

? Lasocki – nízke kožené bordové šnurovacie topánky,69,95 eur a ruksak Puma – 19,95 eur

Výber topánok:

Michaela nevie odolať elegantným lodičkám. Jej tajným snom je vlastniť zopár ikonických kúskov svetových značiek. V lodičkách nám však býva na jeseň trochu chladno, a tak našej maniačke okamžite padol zrak na čierne kožené čižmičky na opätku. Tento  typ topánok krásne predĺžil nohu. Michaelanavyše o sebe prezradila, že je skôr nohavicový typ, a práve v kombinácii s nohavicami pôsobia ihličky veľmi žensky.      

 „Čierna je nadčasová klasika, ktorá sa hodívždy, najradšej mám však rada pestré farby – červené, zelené či žlté topánky okamžite upútajú moju pozornosť. Jeseň ponúka mnoho príležitostí pre outfity v týchto farbách.“

Pri druhom výbere Miška túto svoju lásku potvrdila. Siahla po nízkych kožených šnurovacích topánkach v bordovej farbe. Hoci o sebe tvrdí, že najradšej kráča v nohaviciach, na naše stretnutie dorazila v šatách, ku ktorým jej bordové topánky sadli ako uliate a vyzerali veľmi štýlovo. „Nie sú to síce ihličky, ale som presvedčená, že v zime tento typ topánok veľmi ocením,“ hodnotí naša kupujúca. „Jeden komický zážitok s ihličkami som už mala. Keď som odchádzala z práce, zachytila som sa nimi o kanál. Tak nešťastne, že topánky som si musela vyzuť, opätok sa zlomil a ja som musela ísť bosá… Stačilo.?

Michaela oba páry rovno doplnila praktickým doplnkom „Kabeliek nie je predsa nikdy dosť, bordový ruksačik zas využijem na menšie výlety, ale i do mesta. Môžem si doň napríklad hodiť jedny ihličky na prezutie v práci“, smeje sasympatická Miška.

Hodnotenie:

„Čierne kožené čižmičky na opätku milujem už teraz. Sú veľmi pohodlné, elegantné, bez problémov ich zladím k obľúbeným nohaviciam, ale i k šatám.

Nízke topánky sú do zimného počasia veľmi praktické, v tých mi nehrozí, že sa niekde zachytím,“ hovorí so smiechom Miška, „bonusom je, že vďaka bordovej farbe pôsobia elegantne aj bez opätku.“