SPÄŤ
PR-servis

Súťažte o zlaté ceny so zlatou edíciou praliniek Ferrero

Od: Henrieta Karabova 22.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chvíle strávené s pralinkami Ferrero sú vždy jedinečné a nezabudnuteľné. Aby bola radosť zo sladkého potešenia ešte intenzívnejšia, pripravila spoločnosť Ferrero na túto jeseň súťaž o exkluzívne ceny, tentokrát o šperky z dielne ALO Diamonds. S pralinkami Raffaello, Mon Chéri a Pocket Coffee, Ferrero Rocher či Ferrero Rocher Gold Edition si môžete zasúťažiť o zlatý náramok. A vďaka kartičke ukrytej v zlatej edícií praliniek Ferrero Rocher potom môžete vyhrať aj hlavnú výhru v podobe luxusného prsteňa s diamantami. Súťaž trvá od 15. septembra do 30. októbra 2017.

Spoločnosť ALO Diamonds venovala do súťaže päťdesiat luxusných cien – štyri prstene z bieleho zlata osadené diamantami a štyridsaťšesť zlatých náramkov s diamantovým príveskom, ktoré teraz čakajú na svojich nových majiteľov.

Ak chcete súťažiť o hlavnú výhru – jeden zo štyroch diamantových prsteňov – stačí si kúpiť balenie praliniek Ferrero Rocher Gold Edition 200 g a zaregistrovať unikátny kód z kartičky vo vnútri balenia na webových stránkach www.rocher.sk. Zo všetkých, ktorí sa v období od 15. septembra do 30. októbra prihlásia, budú vylosovaní štyria šťastlivci. Tí sa budú môcť radovať z oslnivej výhry. Prví dvaja výhercovia budú vyhlásení v polovici súťaže a ostatní dvaja po jej ukončení. O zlaté náramky môžete súťažiť podobným spôsobom, stačí na webe zaregistrovať pokladničný doklad od akýchkoľvek praliniek v minimálnej hodnote nákupu 3,80 €. Výhercovia náramkov potom budú pravidelne vyhlasovaní každý deň počas trvania súťaže.

Ferrero Rocher

Viac informácií a pravidlá súťaže nájdete na www.rocher.sk .

womangalérie VŠETKY