Už máš Fíka v chladničke?

Kto by nepoznal rozprávkového bernardína Maxipsa Fíka! Najlepší kamarát malého dievčatka Aji je síce trochu neohrabaný, ale za to vie hovoriť a je s ním zakaždým veľká zábava. Tentokrát sa z obrazovky Večerníčka i zo stránok knižiek vydal v ústrety svojim fanúšikom tam, kde ešte nikdy nebol – na obaly limitovanej edície chladených tyčiniek Kinder.

Pamätáte na to, ako otecko priniesol dievčatku Aji malé šteniatko? Nielenže počas dňa prerástlo krabicu od topánok a svoj nový prútený kôš, ale počas jeden noci zrútilo aj svoju obrovskú psiu búdu.

Kamarátsky obrí psík Fík zažil nespočetné množstvo veselých príhod a rozosmial tisíce malých čitateľov i divákov. Aby zároveň spríjemnil začiatok jesene, objaví sa ako príjemné prekvapenie pre všetky maškrtné jazýčky v limitovanej edície mliečnych desiat Kinder počas septembra a októbra, a zároveň aj v televíznom Večerníčku.

Tešiť sa môžete aj na nezameniteľné ilustrácie s Fíkom a Ajou na svojich obľúbených sladkostiach Kinder Maxi King s lieskovými orieškami, mliekom a karamelom, na ľahkom Kinder mliečnom reze, aj na jemnom Kinder Pinguí, a to s príchuťou karamelu, kokosu, tak i horkej čokolády. Prineste si svojho Fíka domov aj vy.

Uvidíte, že vám lahodná chuť Kinder zaistí dobrú náladu. Presne tak, ako to srdečný Fík najlepšie vie.