Býk na mesiac október

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

aj Vy patríte k tým, ktorých trápi skutočnosť, že leto sa s nami už definitívne rozlúčilo a dýchlo na nás chladnejšie, jesenné obdobie? Nesmúťte – vždy sa je na čo tešiť a kedykoľvek nám osud môže do cesty prihrať niečo zaujímavé, nové, či vzrušujúce. Niekedy sa len stačí poobzerať okolo seba a zistíme, že v každom ročnom období môže mať náš život poéziu. Poletujúce pestrofarebné lístie, pôvaby babieho leta, príjemné večery s tými, ktorých máme radi a !ešte veľa iných vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Viac o tom, čo Vás čaká, Vám napovie aj náš októbrový horoskop.

Želám Vám krásnu jeseň!

Jasmína

Býk

Býk na mesiac október

Láska a vzťahy:

Vyzerá to tak, že vás čaká celkom pokojný mesiac a že by ste mohli zažiť aj romantické chvíle a pohodu, ale mali by ste sa aj zamyslieť nad svojím vzťahom a urobiť si malú rekapituláciu, budete si musieť niečo uvedomiť. Ak chcete, aby to aj ďalej fungovalo, mali by ste sa pokúsiť byť menej sebeckí  a viac ústretovejší. Doprajte si  dostatok času na to, aby ste si uvedomili, čo vám život prináša. Vyžaruje z vás energia a odhodlanie, takže ak ste v oblasti svojho ľúbostného života stále niečo odkladali, teraz je vhodný čas na nové začiatky. Treba si len uvedomiť, na čo máte a na čo nie, a podľa toho pokračovať.  Pri svojich plánoch však veľmi nerátajte s osobami narodenými v znamení Vodnára – nenájdete u nich veľa pochopenia. Pokiaľ ide o pracovné vzťahy, je viac než možné, že urobíte dobrý dojem na vplyvného namysleného človeka, ktorý vás možno začne dávať za vzor iným, ale vaše postrehy si privlastní a bude ich vydávať za svoje. Nájdite si čas aj na návštevu príbuzných – môžete sa dozvedieť zaujímavé veci. Nezadaní Býci by mali viac chodiť medzi ľudí – možno aj prihlásiť sa na nejaký kurz. Doma svoju lásku nestretnete.

Kariéra a financie:

Mali by ste sa mať na pozore pred ľuďmi, ktorí sú na vás do očí pekní a milí, a len čo sa otočíte, hneď vás ohovárajú a škodia vám. Obzrite sa okolo seba – nemáte náhodou takéhoto kolegu? S peniazmi je to teraz trochu horšie, lebo ste v predošlých dňoch míňali trochu viac ako ste mali, ale vy sa z toho rýchlo spamätáte.

Zdravie:

Mali by ste trochu viac popracovať na svojej imunite, striedmejšie jesť a piť bylinkové čaje. Začiatkom mesiaca sa nebudete cítiť celkom dobre vo svojej koži, ale stretnutia s príjemnými ľuďmi, priatelia a relax – to vás znova nabije energiou!

Save

Save

znamenieBýk

Býk (21. apríl – 20. máj)

Manželstvá Býkov

Láska Býk

Spoľahlivý Býk

Býk je vytrvalý

womangalérie VŠETKY