Rak (22. jún – 22. júl)

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Vládnucou planétou tohto ženského znamenia je Mesiac. Ľudia, narodení v tomto znamení sú mierne zdržanliví, pokojní a prispôsobiví. Vyhýbajú sa výslniu, nemajú vodcovské schopnosti a radi zostávajú v ústraní. Tajne však dúfajú, že si ich niekto všimne. Priťahuje ich voda a povahovo patria medzi melancholikov. Pokiaľ ide o postavu, majú sklony k tučnote, sú zavalití a majú slabo vyvinuté svaly, nepevné kĺby. Tvár majú plnú a guľatú, pleť skôr bledú. Charakteristickou črtou Rakov je malá guľatá brada, široký, ale malý nos a plachý zasnený pohľad. Sú dobrosrdeční, ale náladoví a trpia tým. Túžia po šťastí a po istote, ale často im v plnení cieľov bráni hanblivosť, bojazlivosť. Dá sa povedať, že sú to milí a jemní ľudia. Zároveň sú aj cieľavedomí a nadaní, i keď svoje nadanie často nevedia prezentovať.

RakPovaha:

Hlavnou črtou Rakov je uzavretosť, citlivosť a miernosť. Sú veľmi prispôsobiví, ale svojím spôsobom slabí a potrebujú mať pri sebe človeka, ktorý by im bol oporou. Často sa im menia nálady, v spoločnosti nebývajú veľmi obľúbení, pretože sú hanbliví a nerozhodní, ale keď spoznáte iné ich stránky, obľúbite si ich. Ide najmä o prirodzenosť a milosť. Radi cestujú, niektorí žijú dokonca tuláckym životom. Majú silne vyvinuté senzitívne schopnosti, radi pomáhajú, sú empatickí. Za nepriaznivej konštelácie hviezd sú však nespokojní, uhundraní, precitlivení, zlostí a nervózni.

Práca:

Ich povaha vylučuje vedúce funkcie a funkcie, kde je potrebné rozhodovať. Ak im práca nevyhovuje, tak ju menia, až kým nenatrafia na vhodnejšie zamestnanie. Tam sa potom snažia udržať za každú cenu. Keďže ich živlom je voda, môžu sa dobre uplatniť ako námorníci, vodohospodári, lekárnici, chemici, výrobcovia nápojov. Z umení kraľujú v herectve. Muži sa môžu dobre uplatniť aj ako finančníci, obchodní cestujúci, ženy môžu pracovať v nemocniciach i sanatóriách. Nájdeme medzi nimi aj ľudových liečiteľov, ale uplatnia sa aj v slobodnom umeleckom povolaní.

Zdravie:

Telesná schránka Rakov nie je veľmi silná, skôr naopak. Trpia najmä žalúdočnými ťažkosťami, príznakmi trémy – bolesťami hlavy, rôznymi chronickými chorobami, anémiou, nádorovými ochoreniami žalúdka a pľúc. Časté sú aj problémy so stolicou. Dôležité je, aby si upravili jedálny lístok tak, aby nepriberali. Pozor tiež na alkohol, ku ktorému sa tiež často uchyľujú, najmú v smutnejších náladách.

❤️Najobľúbenejšie drahokamy – krištáľ, perly, mesačný kameň, beryl

❤️Najobľúbenejšie farby – biela, potom sivá, modrozelená a strieborná

❤️Najobľúbenejšie z prírody – vodné rastliny, sedmikrásky, uhorky, melóny, zemiaky, fazuľa, ryby, lastúry, žaby, vodné vtáky

❤️Najobľúbenejšie predmety a koníčky – starožitný nábytok, starodávne predmety, lode, gondoly, staré fotografie, kamene

❤️Najšťastnejší deň – pondelok

❤️Nešťastný deň – utorok a piatok

❤️Osobnosti, narodené v tomto znamení: Louis Armstrong, Jean Cocteau, Vittorio de Sica, Ernest Hemingway, Julius Caesar, Gina Lollobrigida

znamenieRak

Rak (22. jún – 22. júl)

Manželstvá Rakov

Láska Rak

Rak je romantický a rodinne založený

Rak býva v láske komplikovaný

womangalérie VŠETKY