Ryby na mesiac máj

Od: Henrieta Karabova
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Milí čitatelia,

prichádza krásny mesiac máj, ktorý je v znamení lásky. V starej pohanskej kultúre posledná aprílová noc, čiže 30. apríl, bol zasvätený sviatku Beltane. Znamená to, že mladý boh vstupuje do stavu mužnosti a podnietený činnými energiami prírody, zatúži po bohyni. Zamilujú sa do seba, ležia v tráve a medzi kvetmi sa spoja… Bohyňa je bohom oplodnená a podľa starej wiccanskej tradície, sa pri rituáloch oslavuje symbol jej plodnosti. Kvetiny a zeleň symbolizujú bohyňu, máj (v tomto prípade farebnými stuhami ozdobený strom, ktorý slobodní mládenci v predvečer prvého mája stavali pod obloky svojim vyvoleným, slobodným dievčatám ) zasa boha, Beltane označuje návrat vitality, vášne a dovŕšenie nádejí. Taktiež táto noc je označená ako Valpurgina noc čarodejníc J A pretože v každej z nás je kúsok čarodejky, ku každému znameniu Vám pridáme jeden kameň a pripíšeme aj to, ktorému bohu alebo bohyni prináležal už v starej pohanskej kultúre. Vyskúšajte a môže Vám to priniesť šťastie a splnenie Vašich prianí. Tak nech sa stane…! 😘

Vaša Katarína

Ryby

Ryby na mesiac máj

Láska a vzťahy:

Nezadané Ryby, buďte v tomto období opatrní, lebo sa bude okolo vás točiť veľa neúprimných lichotníkov. Toto vám dopomôže len k tomu, aby ste si nastavili priority a pochopili, že sú podstatné aj vnútorné hodnoty – nielen tie povrchné. Ak sa takto nastavíte, láska na seba nedá dlho čakať a v letnom období by už mohol pri vás niekto byť, kto vás bude milovať so všetkými mínusmi aj plusmi… .-

Zadané Ryby, aj keď máte nejaké vnútorné pochybnosti o svojom partnerovi, môže to len vychádzať z vašich teórií alebo zlého uhla pohľadu na celú vec. Dajte si ruku na srdce, či sa na vzťah nepozeráte len cez seba, ale v tomto období vás partner svojou veľkorysosťou a vľúdnosťou presvedčí o opaku a vaše pochybnosti sa rozplynú.

Kariéra a financie:

V pracovnej oblasti momentálne máte najlepšie obdobie zo všetkých znamení zverokruhu. Samy od seba sa vám budú otvárať dvere k novým projektom, môžu vám oznámiť nečakané pracovné povýšenie, môžu vám doplatiť staré dlhy (napríklad nezaplatené faktúry) a taktiež môžete dostať nové a zaujímavé pracovné ponuky. Ide len o to, aby ste neprecenili svoje sily a pracovným tempom neohrozili vaše zdravie.

Zdravie:

Dávajte si pozor na krčnú chrbticu a oblasť krížov. Nepodceňujte bolesti reumatického pôvodu. Odporúčam hrejivé balzamy a zázvorový čaj s limetkou.

Wiccanske kamene bohov a bohýň:

Tomuto znameniu vládne bohyňa Venuša a z kameňov lazurit a perla. Môžete si ho kúpiť ako šperk, alebo nosiť pri sebe vo vrecúšku. Môžete ho však mať aj na nočnom stolíku, pod vankúšom, či na pracovnom stole.

znamenieRyby

Ryby (20. február – 20. marec)

Manželstvá Rýb

Láska Ryby

Jemné a citlivé Ryby

Ryba sníva, túži a trpí

womangalérie VŠETKY