Láska Rak

Ľudia narodení v znamení Raka bývajú v láske tak trochu nesmelí. Objektu svojho záujmu zvyčajne nedokážu vyznať svoju lásku, pretože sa boja, že sa zosmiešnia. Aj z toho dôvodu často pred milovanou osobou doslova utekajú. Preto, ak partner má záujem, mala by byť aktívnejší – inak ich úplne stratí. Raci bývajú náladoví a je im veľmi ťažké porozumieť. Oni si však myslia, že ľudia okolo nich by mali uhádnuť príčinu ich zlej nálady a zariadiť sa podľa toho. Neraz ich rozčuľujú veci, ktoré si iní ani nevšimnú.

Láska Rak

Muži – Raci bývajú aj v láske náladoví, krásne ľúbostné vzťahy prežívajú najmä vo svojej fantázii a milovaná osoba často ani nevie, ako veľmi ju ľúbia. Určite aj preto, že sa to hanbia vyjadriť slovami. O svojich sexuálnych zážitkoch nikdy a nikomu nehovoria – sú veľmi diskrétni, vedia byť aj tajomní a zvláštni, a práve toto mnohé ženy magicky priťahuje. Muži – Raci potrebujú energickú ženu, ktorá by ich snívanie občas trochu uzemnila – musí to však byť jemný a nenútený spôsob.

Ženy – Raci
Ženy narodené v tomto znamení bývajú v mladosti často zamilované, čo môže pôsobiť trochu ľahkomyseľne. Ony to však ospravedlňujú tým, že musia poznať viac mužov, aby mohli porovnávať a vybrať si toho najlepšieho. Sú to však rodené romantičky, rady spomínajú na svoje lásky a odkladajú si fotografie. V láske však bývajú reálnejšie než muži – Raci. Pred materstvom bývajú vášnivé, ale keď sa im narodí dieťa, stáva sa, že sex prestáva plniť  v ich živote dôležitú úlohu – je skôr priemerný.  Ženy – Raci, ktoré ostanú bezdetné, bývajú vášnivé aj v manželstve a stane sa aj to, že sa môžu pdhodlať aj k nevere. Tie, ktoré sa nevydajú, často zanevrú na sex úplne.