Srdečný a márnivý Lev

Ak niekde vstúpi žena či muž Lev, chcú sa blysnúť a zažiariť. Doprajte im ten pocit, obdivujte ich a oni vás za to budú vášnivo milovať. Lichôtky a obdiv na adresu Levov sú priam povinné. Ak v nejakej diskusii máte pravdu a Lev nechce ustúpiť, bude najlepšie, ak sa všetko pokúsite obrátiť na žart. Srdečný a márnivý Lev sa totiž veľmi rád srdečne smeje.

Srdečný a márnivý Lev

Miluje divadlo, umenie a literatúru. Ak by ste sa mu dostatočne nevenovali, nenechali by ste ho zažiariť alebo by ste vyvolávali jeho žiarlivosť, opustí vás – Lev chce byť totiž tam, kde je kráľom on sám. Lev je silne sexuálne orientovaný a vždy pripravený na milovanie.  A presne to isté očakáva aj od svojho partnera, či partnerky.

Lev je vytrvalý a ide neodbytne za svojím cieľom – na predohry si veľmi nepotrpí, ale zato očakáva pochvalu za svoje techniky. Ak chcete Leva upútať, neprejavujte voči nemu nezáujem v nádeji, že si vás takto skôr všimne: v takomto prípade, ak aj bude pociťovať voči vám vážne city, mohlo by sa stať, že sa k vám otočí chrbtom a bude sa ihneď obzerať po ďalšej. Je rád, ak sa mu jeho vyvolená podriadi. Aj keď iba naoko.

Mohlo by vás zaujímať

Lev

Láska Lev

Levy sú v láske vášnivé a ohnivé. Ľúbostné city prežívajú mimoriadne intenzívne. Chcú vládnuť, byť nezávislé a žiť podľa vlastných predstáv. Muži – Levy zvyčajne … Čítaj ďaľej

Srdečný a márnivý Lev má rád ženy, ktoré potrebujú jeho ochranu, alebo tie, ktoré sa ho budú snažiť o svojej bezbrannosti presvedčiť. Samozrejme, musia ho obdivovať a chváliť jeho potenciu. Pri milovaní má rád polohu “muž hore”, aby zdôraznil svoju dominantnú úlohu. Orálny sex on sám veľmi nepraktizuje, ale od partnerky ho požaduje. Ak mu predvediete aspoň občas dramatický orgazmus, zahrnie vás prívalom obdivu a vášne.