5 módnych trendov, ktoré muži neznášajú

  muži neznášajúMáte pocit, že vyzeráte vo vašom outfite dokonalo. Avšak má rovnaký názor aj váš partner? Tu je pár tipov, ktoré vám napovedia, aký outfit by ste určite nemali zvoliť na rande a rovnako, ktorým outfitom partnera neočaríte.

  1. Legíny

  Táto časť odevu je medzi ženmi veľmi populárna a pohodlná. Avšak prieskum mienky medzi mužmi ukázal, že väčšina pánov vôbec netuší, o aký druh oblečenia ide a zároveň neradi sa na takto odeté ženy pozerajú. Rovnako si myslia, že takýmto outfitom si znemožňujete inak dobre vyzerajúce vaše nohy. Rovnako sú na tom aj legíny vo forme džinsov. Pre pánov, ako aj pre módnych návrhárov, ohavný módny doplnok, ktorého sa desia.

  muži neznášajú2. Neónové farby

  Ženy majú rady sýte farby a mnohé si myslia, že neónové farby sú hitom sezóny. Ale váš priateľ má celkom iste úplne iný názor. Veľká váčšina mužov považuje tento módny trend za odpudzujúci. Neónové farby pôsobia nezrelo a sú vhodné tak pre dvanástky alebo ak idete so svojím priateľom na retro párty. Sýte farby pôsobia znesiteľne iba do vtedy, pokiaľ sa neocitnete pod neónovým osvetlením.

  muži neznášajú3. Turecké alebo podviazané nohavice

  Tento outfit nielenže pôsobí na vašu polovičku odpudzujúco, ale zároveň patrí u pánov do kategórie “nočná mora”. Nedávajú vašej postave žiaden tvar a nositeľka tohoto odevu podľa pánov stratila súdnosť. Sú ohavné na pohľad a ich nosením kamuflujete svoju ženskosť. Je naozaj malý zázrak, ak váš priateľ je k takémuto outfitu tolerantný.

  muži neznášajú4. Výstredný mejkap

  Dobrý mejkap vyzdvihne a zlepší váš výzor. Ale páni ani tu nemajú radi výstrednosti. Jemný mejkap ich očarí, preferujú ho a pokladajú vás za krásne, ale vamp – look ich odstraší a nepáči sa im. Jednoducho, buďte radšej sama sebou.

  muži neznášajú

  5. UGG čižmy

  Tak toto je tiež jeden z módnych doplnkov, ktorému  naše polovovičky nevedia prísť na chuť. Hoci v zime sú naše nohy zaručene v teple, ale pánom sa nepáčia. Neodporúčame ich nosiť, pokiaľ naozaj nie je neznesiteľná zima a rovnako ani žiadne topánky, ktoré by čo i len trocha pripomínali ich tvar.

  Tým, že teraz už máme jasno v tom, čo naši páni obľubujú a čo nie, ľahko si poradíme s výberom nášho oblečenia, či už na rande, alebo ak sa im chceme páčiť. Ak je nám to však celkom jedno, fantázii sa medze nekladú!

  Save

  Save