SPÄŤ
Móda a krása

Dovolenková nálada v šatníku. V kurze sú tropické motívy!

Od: Jana Vančová 15.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Slnko, pláž, palmy, tropické počasie. Dovolenková sezóna sa pomaly blíži a s ňou prichádzajú nádherné, svieže motívy inšpirované letom. Z pestrofarebných, tropických vzorov priam srší dobrá nálada. Doplňte si svoj letný šatník sviežimi kúskami a navoďte si tak pocit dovolenkovej idylky. Ukážeme vám, ako na to!

 tropické motívy

Vhodné kombinácie

K vrchným dielom, ako topom, blúzkam a bundičkám s tropickým vzorom, sa jednoznačne hodí denim. Teda džínsy, šortky alebo aj džínsová sukňa. Taktiež môžete siahnuť po kombinácii s bielym spodkom. Pestrofarebný top vyzerá výborne s bielymi nohavicami a sakom. Výbornou voľbou na leto sú, samozrejme, aj šaty s týmto motívom. Pri outfitovaní dbajte na správne vyváženie farieb a vzorov. Ak si zvolíte outfit s výraznejšími prvkami, doplnky dokombinujte už len jemné. Naopak, ak ste si zvolili doplnky s tropickým motívom – topánky, kabelku či bižutériu, zvyšok outfitu by mal byť už len v jednoduchom štýle.

Vzory ako kamufláž

Ak váhate  nad tým, či si zaopatriť do vášho šatníka niektorý z tropických vzorov, presvedčí vás jedno veľké plus. Ak potrebujete odpútať pozornosť od problemati,ckej partie, zadovážte si väčší motív, napríklad motív tropických kvetov. Naopak ak si chcete zaobstarať plnšie tvary, siahnite po drobnejších vzoroch. Samozrejme, je veľmi dôležitý aj strih a vyhotovenie modelu. Ide ale o veľmi šikovný optický klam, ktorý funguje.

 

Must have kúsky

Okrem trendy bomber bundičiek a šiat by ste si túto sezónu mali rozhodne zaobstarať aj doplnky s tropickým motívom. V kurze sú kabelky, topánky, ale aj  výrazná bižutéria. Veľkým hitom sú aj široké nohavice zo vzdušného materiálu. Tie sú ideálne na každodenné nosenie, avšak v správnej kombinácii si ich môžete obliecť aj do práce, či na spoločenskú akciu.

Nina Murárová

Galéria: Twinset, cellbes.sk, zanela.sk

womangalérie VŠETKY