Festivalové trendy: Užite si ich!

Festivaly sú symbolom slobody, voľnosti, vyjadrenia. Preto ich máme tak radi, a preto je dôležité, aby sme si na ne zvolili vhodný outfit. To však vôbec neznamená, že festivalové oblečenie nemôžeme nosiť aj bežne v lete do mesta! Prečo nie – chce to len odviazať sa…

 Festivalové trendy

Uvoľnime sa!

Hudobné festivaly už tradične prinášajú to letnú atmosféru s nádychom originality a uvoľnenia. Tak, ako k ním patrí prehľad rôznych štýlov hudby, rovnako je do nich zapojená aj móda. Okrem prehliadky aktuálnych hviezd sú často festivaly tiež prierezom módneho vkusu celej generácie.

 

Trendy sa vracajú

Najsilnejšie tohtoročné festivalové trendy vychádzajú zo športovej módy, denimu i štýlu grunge.

Festivaly sú najlepším miestom pre zapnutie stroja času a návrat do minulosti, ktorá bola v móde svojská a jedinečná. Tento rok je v hre je návrat do deväťdesiatych rokov. Rozhodne budeme pútať pozornosť – veď o toto nakoniec ide!

 

Kovový lesk alebo denim?

Športové bundy medenej farby, ktoré ochránia pred dažďom a doplnky s kovovým akcentom sa k sebe perfektne hodia. Pokiaľ však chcete skúsiť niečo iné je tu „total denim look” so širokou paletou farieb. K rifľovým nohaviciam sadnú ako uliate i retro kockované flanelové a denimové košele. Záplaty nesmú chýbať…

 

Skúsme niečo iné

Prečo by sme mali mať stále rovnaký štýl? Bez ohľadu na to, či chodíme bežne v romantickom, športovom alebo elegantnom štýle, doprajme si čosi iné, a nemusí to byť len na festival. Prečo si raz za čas nedopriať absolútnu výstrednosť z nášho bežného štýlu, takú že nás ostatní ani nespoznajú! Za ten pocit to rozhodne stojí.

Nezabúdajme na praktickú stránku

Práve festivaly a ich obdobie sú najlepšia príležitosť pre odvážne modely a strihy. A určite nezabudnime na aktuálny a všadeprítomný boho štýl. Samozrejme, ak sa na festival chystáme prvoradé je myslieť na výmysly počasia a chrániť sa pred nimi. Máte už správne a vhodné oblečenie? Praktické môže byť aj štýlové, nápadité a výstredné!

-sz-

Foto: Reserved