Kate Moss: Rebelská, casual a sexi

Kate Moss má stále čo povedať: Pripravila novú kampaň

Napriek tomu, že má už 43 rokov, stále je vo svete modelingu veľkou osobnosťou. Nielen vo svete modelingu, ale aj módy a trendov ako takých. Supermodelka Kate Moss sa narodila v Anglicku a jej kariéra začala po návrate z rodinnej dovolenky v roku 1988. Mladučkú Kate si všimla majiteľka modelingovej agentúry Sarah Donkas. Prvé fotky Kate sa objavili v tínedžerskom magazíne, keď mala 14 rokov. Preslávila ju kontroverzná fotografka Corrine Day, ktorá Kate presadila v módnej biblii The Face.

Kate Moss

Česť módnej ikone

Dnes Kate, ktorá prežila ťažké obdobia a viaceré liečenia, je stále aktívnou vo svete módy. Nová kampaň nemenovanej módnej značky oslavuje Kate Moss ako módnu ikonu, ktorou bezpochyby je. Celú kampaň po kreatívnej stránke smerovala a finálny vzhľad produktov má jej vlastný rukopis v mnohom.

Ukáž nám svoj štýl

Kampaň Kate Moss začala úplne jednoducho. Návrhári tvrdia, že na začiatku bola otázka, ktorú položili Kate: „Keď vstúpiš do obchodu, aké oblečenie si vyberieš?“ Ukáž nám svoj štýl. A výsledok? Rebelský, casual a sexi. Kombinuje napríklad pohodlnú čiernu koženú bundu s golierom z umelej kožušiny prehodenú cez čipkovanú bielizeň.

Originálny, ikonický, pravdivý

Nielen módni návrhári vedia, že štýl Kate Moss je originálny, ikonický, pravdivý… To je presne to, čo ponúka aj v novej kampani. Je to možnosť vytvoriť si individuálny príbeh – na základe príbehu Kate Moss. Kampaň, ktorú v Londýne nafotil známy fotograf Daniel Jackson, má za cieľ osloviť zákazníkov kombináciou kultového londýnskeho vzhľadu Kate Moss a zábavnej, módnej estetiky nemenovanej módnej značky.

Podčiarknime vlastnú osobnosť

Svetoznáma modelka do svojich predstáv o módnom oblečení vniesla svoj osobný, súkromný a autentický postoj, ale dáva priestor kupujúcemu si dotvoriť vlastný štýl rôznou kombináciou navrhnutých kúskov a zdôrazniť vlastnú individualitu. Takže i keď ide o outfity, do ktorých Kate Moss vniesla kus svojich fantázií, dajú sa kombinovať tak, aby podčiarkli našu osobnosť. Nakoniec, práve taká by mala byť funkcia módneho oblečenia.

Jej štýl môžeme napodobniť aj oblečením, ktoré prinášame na obrázkoch. Vyberme si, čo nám najviac sekne!

-sz-

Foto: Reserved