Kožušiny musia byť farebné

Stavte na výrazné farby a zaujímavé doplnky!

Hrejivé kožušiny patria medzi sezónne MUST-HAVE. Či už na kabátiku, veste, alebo ako štýlové doplnky. Jedno je teda isté:  Luxusné kožušinky budú túto jeseň a zimu v módnej výbave každej dámy doslova povinné!

Kožušiny

Buďte neprehliadnuteľná

Kožušiny, či už pravé, alebo umelé, sú v móde už od nepamäti.,. Pravé kožušiny symbolizujú luxus a nadčasovosť, v minulosti sa dokonca dedili z generácie na generáciu. Pri správnom ošetrovaní sa vám odvďačia dlhou životnosťou. Umelé, alebo syntetické kožušiny sú v prvom rade pre milovníčky zvierat a ženy, ktoré sa nestotožňujú s nosením pravých kožušín. Umelé kožušiny  sú  tiež lacnejšou a dostupnejšou formou oblečenia. Základ zimného šatníka by mala určite tvoriť kožušina vo forme bundičky alebo trendy kožušinovej vesty. Tie sa perfektne kombinujú aj s klasickými džínsami a športovou obuvou. Túto sezónu určite vyskúšajte aj nevšedné farby. V kurze je žltá, modrá aj ružová,  farby, ktoré  v kombinácii s kožušinami vykúzlia jedinečný look.

Veľmi populárne sú aj farebnejšie kombinácie parky a kožušinovej kapucne. Ak nie ste veľký fanúšik  celého kožušinového kabáta, siahnuť môžete aj po bunde s kožušinovým golierom. Táto kombinácia je nielen elegantná, ale rozhodne tiež štýlová.

Hravé doplnky

Pre tých, ktorí ešte nedokážu prijať kožušinu v jej plnej kráse, ponúka, samozrejme, aj mnoho iných alternatív. Posledných pár rokov sú vo veľkej obľube aj doplnky z kožušín, napríklad rôzne  farebné kľúčenky , ktoré sa nosia nielen na kľúče, ale aj ako prívesky na kabelky. Praktickým módnym doplnkom sú aj rukavice a kožušinové šály a štóly, ktoré krásne doplnia kostým, kabát či teplý vlnený sveter.

Tieto variácie kožušiny nájdete v obchodných reťazcoch dokonca  najčastejšie  A okrem toho, že štýlovo doplnia váš outfit, vás aj príjemne zahrejú.

Nina Murárová

Il. fotografia: pinterest.com

Galéria: Twinset, Kara, Pietro Filipi, cellbes.sk