Lenka Sršňová – kolekcia Monochroma

Móda je aj krása a umenie a Lenka Sršňová to dobre vie. Každú sezónu nám prináša vo svojich modeloch ich perfektnú kombináciu. Všetci nadšenci jej tvorby sa môžu tešiť na jedinečný a štýlový pop-up Lenky Sršňovej, ktorý bude otvorený už vo štvrtok 21. marca 2019 v bratislavskom Auparku.

Monochroma Lenka Sršňová

Lenka Sršňová patrí k súčasnej generácii mladých slovenských dizajnérov. Vo svojej práci priznáva umelecké vplyvy a módu s ľahkosťou prepája s inými odvetviami dizajnu a umenia. Jej tvorba pod značkou LS. ponúka veselú a originálnu alternatívu v obliekaní. Je aj spoluorganizátorkou a spoluzakladateľkou známeho módneho pochodu Fashion marš!

Svoj pop-up v Auparku Bratislava otvorí vo štvrtok 21.3.2019 o 10:00 a návštevníci tu budú môcť nielen obdivovať, ale aj nakúpiť kúsky z najnovšej kolekcie Lenky Sršňovej  MONOCHROMA, bestsellery z kolekcie FULLOVE, hravé doplnky, či zápisníky. Na svoje si určite príde každá dáma, ktorá tento stánok navštívi. Modely Lenky Sršňovej nosia aj viaceré známe fashionistky, ako napríklad Tamara Šimončíková Heribanová, Babsy Jagušák, či speváčka Katarzia.

„Veľmi sa teším, že veselé modely z mojej dielne po prvý raz predstavím v netradičnom farebnom pop-upe v nákupnom centre, a to v Auparku, ktorý je známy podporou lokálnej módy a slovenských módnych dizajnérov. Tešiť sa môžete na hravé jarné kúsky z mojich kolekcií a pre návštevníkov sme si počas štyroch dní trvania pop-upu prichystali aj milé prekvapenie!“ hovorí Lenka Sršňová.