SPÄŤ
Oblečenie

Farebná a zábavná rifľovina

Od: Henrieta Karabova 17.5.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ak sme si nevedeli doposiaľ svoj bežný deň predstaviť bez rifľoviny, teraz to už nebudeme vedieť vôbec. Nové trendy rifľového oblečenia sú veľmi lákavé, originálne, príjemné, vzrušujúce a ľahko kombinované. Niektoré sa vracajú z minulosti, ale v inej upravenej podobe, iné majú úplne novú tvár.

Móda je predsa zábava

Mestské trendy, originálne riešenia a odraz životného štýlu mladých ľudí, ktorí sú plní energie – to všetko nájdeme v nových jarných kolekciách rifľového oblečenia. Všetci fanúšikovia tohto nadčasového materiálu si nájdu v novej sezóne niečo pre seba. Je to hra rôznych odtieňov a strihov.

Originálne farby

Dizajnéri sa v prípade rifľoviny hrali v novej sezóne hlavne s farebnosťou. Sukne, šortky, šaty, košele i bundy prichádzajú nielen v klasickej modrej farbe. Vracia sa niekdajšia „plesnivá rifľovina“ v tmavších odtieňoch, ale aj biela či červená. Nechýba najtrendovejšia farba roku 2018 – Ultra Violet. Novinkou, ktorú určite neprehliadnete sú farebné fľaky na džínsovine akoby od sprejovej farby. Tieto kúsky nesú v sebe kus rebelstva, voľnosti a sebavedomia.

Použitý vzhľad

Stále sú trendy rôzne nášivky, „vydraté“ a prederavené časti, rozstrapkané konce. Pôsobivou novinkou sú rôzne nápisy našité šikmo na nohaviciach či bundách. Na svoje si prídu aj všetci, čo radi idú proti prúdu, a to v podobe návratu do 90-tych rokov.

Strihy od výmyslu sveta

Nohavice prichádzajú vo všetkých strihoch a perfektne sa kombinujú napríklad s jednoduchým topom a športovými teniskami, ktoré sú samozrejme z denimu. Je len na vás, že či preferujete kompletný rifľový vzhľad alebo kombinujete rôzne materiály. V každom prípade z nových trendových rifľových kúskov sa dá veľmi ľahko vytvoriť nielen outfit vhodný do mesta, ale na spoločenské príležitosti. Dôležitá je aj ich kombinácia a úprava. Ak chceme vyzerať provokatívne môžeme si napríklad nechať pod rifľovou sukňou trčať dlhú rifľovú košeľu…

-sz-

Foto: HOUSE

womangalérie VŠETKY